Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na bolest a zvýšenou teplotu » Srovnání cen Paralen grip horký nápoj Třešeň 6 sáčků

Léky na bolest a zvýšenou teplotu

Paralen grip horký nápoj Třešeň 6 sáčků

Hodnocení: 1x
  • 4

Účinná kombinace proti příznakům chřipky a nachlazení, která pomáhá od horečky, ucpaného nosu, bolesti hlavy a bolesti v krku. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ TŘEŠEŇ Granule pro perorální roztok paracetamolum, phenylephrini hydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Paralen grip horký nápoj Třešeň 6 sáčků

Kategorie Léky na bolest a zvýšenou teplotu
Výrobce ZENTIVA
Nejnižší cena 95 Kč

Paralen Grip horký nápoj třešeň 650 mg/10 mg obsahuje kombinaci dvou léčivých látek – paracetamolu a fenylefrin-hydrochloridu. Zatímco paracetamol působí proti bolesti a horečce, fenylefrin-hydrochlorid uvolňuje dýchací cesty. Účinná kombinace proti příznakům chřipky a nachlazení, která pomáhá od: - horečky - ucpaného nosu a vedlejších nosních dutin a tím usnadňuje dýchání - bolesti hlavy - bolesti v krku Nezpůsobuje ospalost. Neobsahuje umělá barviva. » ... a dál?

Produkt Paralen grip horký nápoj Třešeň 6 sáčků

Paralen grip horký nápoj Třešeň 6 sáčků - parametry

Název produktu: Paralen grip horký nápoj Třešeň 6 sáčků
Výrobce: ZENTIVA
Minimální cena: 95 Kč
Maximální cena: 95 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Účinná kombinace proti příznakům chřipky a nachlazení, která pomáhá od horečky, ucpaného nosu, bolesti hlavy a bolesti v krku. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ TŘEŠEŇ Granule pro perorální roztok paracetamolum, phenylephrini hydrochloridum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Viz bod 4. - Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Co naleznete v této příbalové informaci 1. Co je přípravek PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ TŘEŠEŇ a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ TŘEŠEŇ užívat 3. Jak se přípravek PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ TŘEŠEŇ užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak přípravek PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ TŘEŠEŇ uchovávat 6. Obsah balení a další informace 1. Co je přípravek PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ TŘEŠEŇ a k čemu se používá PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ TŘEŠEŇ obsahuje kombinaci dvou léčivých látek paracetamolu a fenylefrinu. Zatímco paracetamol působí proti bolesti a horečce, fenylefrin uvolňuje dýchací cesty. Přípravek PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ TŘEŠEŇ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti při zánětu vedlejších nosních dutin, bolesti hlavy, bolesti v krku a bolesti svalů a kloubů. Navíc pomáhá při rýmě, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, a tím usnadňuje dýchání. Přípravek užívejte pouze tehdy, když příznaky chřipky nebo nachlazení doprovází ucpaný nos nebo vedlejší nosní dutiny. Netrpíte-li ucpaným nosem, měli byste užívat jednosložkový přípravek obsahující pouze paracetamol. Přípravek je určen pro dospělé a dospívající od 15 let. 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ TŘEŠEŇ užívat Neužívejte přípravek PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ TŘEŠEŇ - jestliže jste alergický(á) na paracetamol, fenylefrin-hydrochlorid nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6), - jestliže máte závažné onemocnění jater, - jestliže máte vysoký krevní tlak nebo závažné onemocnění srdce nebo cév, - jestliže máte zvýšenou funkci štítné žlázy, - jestliže máte cukrovku, - jestliže máte zelený zákal (glaukom) s uzavřeným úhlem, - pokud trpíte zadržováním moči, 2/5 - jestliže máte nádor dřeně nadledvin (feochromocytom), - jestliže současně užíváte: - léky k léčbě deprese či Parkinsonovy choroby (ze skupiny inhibitorů monoaminoxidázy) nebo jestliže jste je užívali v posledních dvou týdnech, - lé


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.