Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Paralen Grip Horký nápoj pomeranč a zázvor 12 sáčků

Léky

Paralen Grip Horký nápoj pomeranč a zázvor 12 sáčků

Hodnocení: 1x
  • 4

Účinná kombinace proti příznakům chřipky a nachlazení, která pomáhá od horečky, ucpaného nosu, bolesti hlavy a bolesti v krku. 3 příchutě: citrón, třešeň a novinka pomeranč a zázvor. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor 500 mg/10 mg granule pro perorální roztok v sáčkuparacetamolum, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89796
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Paralen Grip Horký nápoj pomeranč a zázvor 12 sáčků

Kategorie Léky
Výrobce ZENTIVA
Nejnižší cena 136 Kč

K odstranění příznaků chřipky a akutních zánětů horních cest dýchacích, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti kloubů a svalů, kongesce nosní sliznice, sinusitidy a s ní spojené bolesti a akutního katarálního zánětu nosní sliznice. Čtěte pozorně příbalový leták. ... a dál?

Produkt Paralen Grip Horký nápoj pomeranč a zázvor 12 sáčků

Paralen Grip Horký nápoj pomeranč a zázvor 12 sáčků - parametry

Název produktu: Paralen Grip Horký nápoj pomeranč a zázvor 12 sáčků
Výrobce: ZENTIVA
Minimální cena: 136 Kč
Maximální cena: 1 228 Kč
Ušetríte až: 1 092 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Účinná kombinace proti příznakům chřipky a nachlazení, která pomáhá od horečky, ucpaného nosu, bolesti hlavy a bolesti v krku. 3 příchutě: citrón, třešeň a novinka pomeranč a zázvor. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor 500 mg/10 mg granule pro perorální roztok v sáčkuparacetamolum, phenylephrini hydrochloridumPřečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje.Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka.- Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.- Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu.- Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebolékárníkovi. Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci. Viz bod 4.- Pokud se do 3 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.Co naleznete v této příbalové informaci1. Co je přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor a k čemu se používá2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor užívat3. Jak se přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor užívá4. Možné nežádoucí účinky5. Jak přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor uchovávat6. Obsah balení a další informace1. Co je přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor a k čemu se používáPřípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor obsahuje kombinaci dvou léčivých látek– paracetamolu a fenylefrinu. Zatímco paracetamol působí proti bolesti a horečce, fenylefrin uvolňujedýchací cesty.Přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor je určen k odstranění příznaků chřipky anachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku a bolesti svalů a kloubů. Navíc pomáhá přirýmě, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny, a tím usnadňuje dýchání.Přípravek užívejte pouze tehdy, když příznaky chřipky nebo nachlazení doprovází ucpaný nos nebozánět vedlejších nosních dutin. Netrpíte-li ucpaným nosem ani zánětem vedlejších nosních dutin, mělibyste užívat jednosložkový přípravek obsahující pouze paracetamol.Přípravek je určen pro dospělé a dospívající od 12 let.2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor užívatNeužívejte přípravek PARALEN GRIP horký nápoj pomeranč a zázvor- jestliže jste alergický(á) na paracetamol, fenylefrin-hydrochlorid nebo na kteroukoli další složkutohoto přípravku (uvedenou v bodě 6),- jestliže máte závažné onemocnění jater,- jestliže máte vysoký krevní tlak nebo závažné onemocnění srdce nebo cév,- jestliže máte zvýšenou funkci štítné žlázy,- jestliže máte cukrovku,- jestliže máte zelený zákal (glaukom) s uzavřeným úhlem,- pokud trpíte zadržováním moči,2/5- jestliže máte nádor dřeně nadledvin (feochromocytom),- jestliže souča


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.