Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen PARALEN GRIP horký nápoj CITRÓN 12 sáčků

Léky

PARALEN GRIP horký nápoj CITRÓN 12 sáčků

Hodnocení: 1x
  • 3.5

PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání PŘÍBALOVÁ INFORMACE – INFORMACE PRO UŽIVATELE PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ Zrněný prášek pro přípravu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace PARALEN GRIP horký nápoj CITRÓN 12 sáčků

Kategorie Léky
Výrobce ZENTIVA
Nejnižší cena 133 Kč

Paralen Grip horký nápoj citrón 650 mg/10 mg obsahuje kombinaci dvou léčivých látek – paracetamolu a fenylefrin-hydrochloridu. Zatímco paracetamol působí proti bolesti a horečce, fenylefrin-hydrochlorid uvolňuje dýchací cesty. Účinná kombinace proti příznakům chřipky a nachlazení, která pomáhá od: - horečky - ucpaného nosu a vedlejších nosních dutin a tím usnadňuje dýchání - bolesti hlavy - bolesti v krku Nezpůsobuje ospalost. Neobsahuje umělá barviva. » ... a dál?

Produkt PARALEN GRIP horký nápoj CITRÓN 12 sáčků

PARALEN GRIP horký nápoj CITRÓN 12 sáčků - parametry

Název produktu: PARALEN GRIP horký nápoj CITRÓN 12 sáčků
Výrobce: ZENTIVA
Minimální cena: 133 Kč
Maximální cena: 155 Kč
Ušetríte až: 22 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání PŘÍBALOVÁ INFORMACE – INFORMACE PRO UŽIVATELE

PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ Zrněný prášek pro přípravu perorální suspenze

(Paracetamolum, Phenylephrini hydrochloridum) Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. 

Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však musíte přípravek PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.  Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky zhorší nebo nezlepší do 3 dnů, vyhledejte lékaře. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete:

1. Co je PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ a k čemu se používá

2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ užívat

3. Jak se přípravek PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ užívá

4. Možné nežádoucí účinky

5. Jak přípravek PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ uchovávat

6. Další informace 1. CO JE PŘÍPRAVEK PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ A K ČEMU SE POUŽÍVÁ

PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení, včetně horečky, bolesti hlavy, bolesti v krku, bolesti svalů a kloubů, uvolňuje ucpaný nos a vedlejší nosní dutiny a tím usnadňuje dýchání. Přípravek je určen pro dospělé a mladistvé od 15 let. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ UŽÍVAT

Neužívejte přípravek PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ pokud jste alergičtí/přecitlivělí na jakoukoli složku přípravku (viz. bod 6), pokud trpíte těžkým onemocněním ledvin nebo jater, vysokým krevním tlakem, onemocněním srdce, cukrovkou, zvýšeným nitroočním tlakem (zelený zákal), onemocněním štítné žlázy,  pokud současně užíváte některé léky k léčbě deprese Zvláštní opatrnosti při užití přípravku PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ je zapotřebí pokud máte problémy s požíváním alkoholu,  pokud trpíte jaterním onemocněním Užívání vyšších než doporučených dávek může vést k riziku závažného poškození funkce jater. Pokud užíváte jakákoliv jiná léčiva obsahující paracetamol (jedna z účinných látek přípravku PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ), je užívání možné pouze na doporučení lékaře.

Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky

Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu.

Současné dlouhodobé užívání PARALEN GRIP HORKÝ NÁPOJ a některých léků na spaní, léků proti epilepsii nebo některých antibiotik může způsobit poškození jater.

Bez doporučení lékaře neuží


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.