Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Paralen 500 500 mg 5 čípků

Léky

Paralen 500 500 mg 5 čípků

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Čípky PARALEN 500 účinkují tak, že působí proti bolesti a snižují zvýšenou tělesnou teplotu. Čípky jsou zvlášť vhodné pro nemocné se zažívacími obtížemi a pro nemocné užívající více léků současně. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: 1. CO JE PŘÍPRAVEK PARALEN 500 SUP A K ČEMU SE POUŽÍVÁ PARALEN 500 SUP obsahuje léčivou látku ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Paralen 500 500 mg 5 čípků koupíte i tady

Specifikace Paralen 500 500 mg 5 čípků

Kategorie Léky
Výrobce ZENTIVA
Nejnižší cena 32 Kč

Přípravek používají dospělí, mladiství a děti starší než 9 let (nebo s tělesnou hmotností vyšší než 40kg) při bolestech různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů, pohybového ústrojí, při chřipkových onemocněních, ke snížení zvýšené tělesné teploty, při bolestivé menstruaci. ... a dál?

Produkt Paralen 500 500 mg 5 čípků

Paralen 500 500 mg 5 čípků - parametry

Název produktu: Paralen 500 500 mg 5 čípků
Výrobce: ZENTIVA
Minimální cena: 32 Kč
Maximální cena: 82 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Čípky PARALEN 500 účinkují tak, že působí proti bolesti a snižují zvýšenou tělesnou teplotu. Čípky jsou zvlášť vhodné pro nemocné se zažívacími obtížemi a pro nemocné užívající více léků současně. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: 1. CO JE PŘÍPRAVEK PARALEN 500 SUP A K ČEMU SE POUŽÍVÁ PARALEN 500 SUP obsahuje léčivou látku paracetamol. Paracetamol patří do skupiny léčiv nazývaných analgetika, antipyretika (k tlumení bolesti a snížení horečky). Čípky PARALEN 500 účinkují tak, že působí proti bolesti a snižují zvýšenou tělesnou teplotu. Čípky jsou zvlášť vhodné pro nemocné se zažívacími obtížemi a pro nemocné užívající více léků současně. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK PARALEN 500 SUP UŽÍVAT Neužívejte přípravek PARALEN 500 SUP jestliže jste alergický(á) ( přecitlivělý(á)) na léčivou látku nebo na některou pomocnou látku přípravku jestliže máte onemocnění jater nebo akutní zánět jater jestliže máte typ chudokrevnosti zvaný hemolytická anémie. Pokud si nejste jisti, zda se vás uvedené týká, poraďte se se svým lékařem. Vzhledem k vysokému obsahu léčivé látky nejsou čípky Paralen 500 vhodné pro děti mladší než 9 let (nebo pro děti s tělesnou hmotností menší než 33 kg). Zvláštní opatrnosti při použití přípravku PARALEN 500 SUP je zapotřebí pokud máte nedostatek enzymu glukózo-6-fosfát dehydrogenázy současně užíváte léky ovlivňující funkci jater máte vážné onemocnění ledvin Pokud si nejste jisti, zda se vás uvedené týká, poraďte se se svým lékařem. O vhodnosti současného užívání čípků Paralen 500 s jinými léky proti bolesti a nachlazení se poraďte s lékařem. Užívání vyšších než doporučených dávek může vést k riziku závažného poškození jater. Neužívejte tento přípravek bez doporučení lékaře, pokud trpíte jaterním onemocněním a/nebo užíváte jakákoliv jiná léčiva obsahující paracetamol. Při onemocnění ledvin je možno užívat Paralen 500 SUP pouze po poradě s lékařem. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Prosím informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte nebo jste užíval(a) v nedávné době, a to i o lécích, které jsou dostupné bez lékařského předpisu. Účinky čípků Paralen 500 a jiných léků současně používaných se mohou navzájem ovlivňovat. Současné používání čípků Paralen 500 a některých léků na spaní, léků proti epilepsii, některých antibiotik nebo současné pití alkoholu může způsobit poškození jater. V případě, že užíváte jiné léky, a to na lékařský předpis i bez něj, poraďte se o vhodnosti současného užívání čípků Paralen 500 s lékařem a bez porady s ním je neužívejte. V případě předepisování jiných léků upozorněte lékaře, že užíváte Paralen 500 SUP. Používání přípravku PARALEN 500 SUP s jídlem a pitím Přípravek se může zavádět nezávisle na příjmu potravy. Během léčby přípravkem Paralen 500 SUP nesmíte pít alkoholické nápoje. Těhotenství a kojení Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoliv lék Těhotné ženy mohou užívat přípravek Paralen 500 SUP jen po poradě s lékařem. Kojící


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.