Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Pohybový aparát » Srovnání cen Paralen 100 100 mg 5 čípků

Pohybový aparát

Paralen 100 100 mg 5 čípků

Hodnocení: 1x
  • 4

Čípky Paralen 100 se používají u dětí o tělesné hmotnosti nad 7 kg ke snížení zvýšené tělesné teploty při chřipkových onemocněních a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních, dále se používá při mírné až střední bolesti různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů a při bolesti kloubů a svalů ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.64185
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Paralen 100 100 mg 5 čípků koupíte i tady

Specifikace Paralen 100 100 mg 5 čípků

Kategorie Pohybový aparát
Výrobce ZENTIVA
Nejnižší cena 20 Kč

Čípky působí proti bolesti a snižují zvýšenou tělesnou teplotu. Charakteristika Paracetamol, účinná látka přípravku Paralen 100 čípky, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu. Indikace Čípky Paralen 100 se používají u dětí o tělesné hmotnosti nad 7 kg ke snížení zvýšené tělesné teploty při chřipkových onemocněních a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních, dále se používá při mírné až střední bolesti různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů a při bolesti » ... a dál?

Produkt Paralen 100 100 mg 5 čípků

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Paralen 100 100 mg 5 čípků - parametry

Název produktu: Paralen 100 100 mg 5 čípků
Výrobce: ZENTIVA
Minimální cena: 20 Kč
Maximální cena: 25 Kč
Ušetríte až: 5 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Čípky Paralen 100 se používají u dětí o tělesné hmotnosti nad 7 kg ke snížení zvýšené tělesné teploty při chřipkových onemocněních a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních, dále se používá při mírné až střední bolesti různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů a při bolesti kloubů a svalů provázející chřipková onemocnění. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Složení Léčivá látka: Paracetamolum 100 mg v 1 čípku. Čípkový základ: tuk pro čípky.   Indikační skupina Antipyretikum, analgetikum (ke snížení horečky a tlumení bolesti).   Charakteristika Paracetamol, účinná látka přípravku Paralen 100 čípky, působí proti bolesti a snižuje zvýšenou tělesnou teplotu.   Indikace Čípky Paralen 100 se používají u dětí o tělesné hmotnosti nad 7 kg ke snížení zvýšené tělesné teploty při chřipkových onemocněních a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních, dále se používá při mírné až střední bolesti různého původu, např. při bolestech hlavy, zubů a při bolesti kloubů a svalů provázející chřipková onemocnění.   Kontraindikace Čípky Paralen 100 se nesmějí používat při známé přecitlivělosti na účinnou látku nebo na čípkový základ, při těžším onemocnění ledvin a jater nebo při akutní žloutence.   Přípravek není určen pro děti o tělesné hmotnosti menší než 7 kg.   Nežádoucí účinky Čípky Paralen 100 v doporučeném dávkování vyvolávají nežádoucí účinky jen zřídka. U citlivých jedinců se mohou vyskytnout alergické reakce, např. kožní vyrážky nebo podráždění konečníku, které se projevuje jako pálení a svědění. Při výskytu těchto nežádoucích účinků nebo jiných neobvyklých reakcí u dítěte se poraďte o dalším používání přípravku s lékařem.   Interakce   Účinky čípků Paralen 100 a jiných léků současně používaných se mohou navzájem ovlivňovat. Současné používání čípků Paralen 100 a některých léků na spaní, léků proti epilepsii a některých antibiotik může způsobit poškození jater. V případě, že dítě užívá jiné léky, a to na lékařský předpis i bez něj, poraďte se o vhodnosti podávání čípků Paralen 100 s lékařem.   V případě předepisování jiných léků upozorněte lékaře, že dítě používá Paralen 100 čípky.   Dávkování a způsob použití Čípky Paralen 100 se zavádějí dětem do konečníku podle potřeby 3krát denně v časových odstupech nejméně 6 hodin v následujících dávkách: dětem o tělesné hmotnosti: 7-13 kg: 1 čípek; 14-20 kg: 2 čípky.   Léčení můžete ukončit, jakmile horečka či bolest ustoupí.   Upozornění O vhodnosti současného používání čípků Paralen 100 u dítěte s jinými léky proti bolesti a nachlazení se poraďte s lékařem.   Pokud nedojde do 2 dnů k ústupu obtíží (horečka, bolest) nebo naopak dojde ke zhoršení obtíží či se vyskytnou neobvyklé reakce, poraďte se o dalším používání přípravku u dítěte s lékařem. Léčba čípky Paralen 100 bez porady s lékařem nemá přesáhnout dobu 3-5 dní. U kojenců konzultujte každé horečnaté onemocnění ihned s lékařem.   Při předávkování nebo náhodném požití čípků dítětem ihned vyhledejte lékaře.   Paralen dětské číp


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.