Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dutiny ústní a trávení » Srovnání cen Pangrol 20000 II 50 tablet

Léky na dutiny ústní a trávení

Pangrol 20000 II 50 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

Pangrol 20 000 enterosolventní tablety Pangrol 20 000 enterosolventní tablety Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Pangrol 20 000 musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.71727
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pangrol 20000 II 50 tablet koupíte i tady

Specifikace Pangrol 20000 II 50 tablet

Kategorie Léky na dutiny ústní a trávení
Výrobce BERLIN-CHEMIE
Nejnižší cena 187 Kč

Pangrol  20 000 se používá k substituci trávicích enzymů při poruchách zevně sekretorické činnosti pankreatu, které jsou spojeny s maldigescí. Tyto poruchy jsou vyvolány např. chronickou pankreatitidou nebo mukoviscidózou. Vedou k omezenému využití potravy, ke vzniku meteorismu a Roemheldova příznakového komplexu, zvláště při současných stavech po resekci žaludku či tenkého střeva, funkčně podmíněném urychlení střevní pasáže (způsobeném nervozitou nebo střevní infekcí), poruchách jater, žlučníku a žlučových cest, » ... a dál?

Produkt Pangrol 20000 II 50 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Pangrol 20000 II 50 tablet - parametry

Název produktu: Pangrol 20000 II 50 tablet
Výrobce: BERLIN-CHEMIE
Minimální cena: 187 Kč
Maximální cena: 258 Kč
Ušetríte až: 71 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pangrol 20 000 enterosolventní tablety Pangrol 20 000 enterosolventní tablety Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Pangrol 20 000 musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší po 714 dnech, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je to Pangrol 20 000 a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Pangrol 20 000 užívat 3. Jak se Pangrol 20 000 užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak Pangrol 20 000 uchovávat 6. Další informace 1. CO JE PANGROL 20 000 A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Pangrol 20 000 obsahuje trávicí enzymy slinivky břišní (pankreatické enzymy). Pangrol 20 000 je indikován jako podpora trávení a vstřebávání jídla při problémech s enzymy slinivky břišní. Takové problémy mohou být spojeny například s: - konzumací těžce stravitelné zeleniny, mastných nebo neobvyklých jídel s následným zhoršením vstřebávání živin a poruchou trávení spojenou se ztrátou chuti k jídlu, říháním, zvedáním žaludku a průjmem (dyspepsie), - zrychlenou pasáží potravy střevem, způsobenou např. nervozitou nebo střevní infekcí Ve výše uvedených případech můžete přípravek Pangrol 20000 užívat bez doporučení lékaře. 2/5 Problémy mohou být také spojeny s vážnějšími onemocněními diagnostikovanými Vaším lékařem, například: - dlouhodobý zánět slinivky břišní (chronická pankreatitida), která v současné době nerecidivuje, cystická fibróza (dědičná choroba slizničních žláz postihující různé orgány),

zúžení vývodu slinivky břišní, způsobeném např. nádory nebo žlučovými kameny,

prodělání operací slinivky břišní

zrychlená pasáž potravy střevem, např. po operacích žaludku a střeva,

poruchy jater a žlučových cest,

celiakie,

zánětlivé střevní onemocnění (zejm. Crohnova choroba),

cukrovka (diabetes mellitus),

syndrom získané imunodeficience (AIDS),

Schwachmanův syndrom,

Sjögrenův syndrom. Ve výše uvedených případech je možné začít užívat přípravek Pangrol 20000 pouze na doporučení lékaře. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PANGROL 20 000 UŽÍVAT Neužívejte Pangrol 20 000 - jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na vepřové nebo nějakou jinou složku Pangrolu 20 000. - při akutním zánětu slinivky břišní nebo při akutním vzplanutí (atace) chronického zánětu slinivky břišní během plně rozvinuté fáze onemocnění. Vhodné je ale občasné podávání ve fázi odeznívání ataky onemocnění během vytváření jídelníčku, pokud je prokázáno přetrvávající zhoršení pankreatických funkcí. Zvláštní opatrnos


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.