Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dutiny ústní a trávení » Srovnání cen Pangrol 20000 II 20 tablet

Léky na dutiny ústní a trávení

Pangrol 20000 II 20 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

Pangrol 20 000 se používá k substituci trávicích enzymů při poruchách zevně sekretorické činnosti pankreatu, které jsou spojeny s maldigescí. Tyto poruchy jsou vyvolány např. chronickou pankreatitidou nebo mukoviscidózou. Vedou k omezenému využití potravy, ke vzniku meteorismu a Roemheldova příznakového komplexu, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.72937
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pangrol 20000 II 20 tablet koupíte i tady

Specifikace Pangrol 20000 II 20 tablet

Kategorie Léky na dutiny ústní a trávení
Výrobce BERLIN-CHEMIE
Nejnižší cena 90 Kč

Pangrol 20 000 obsahuje trávicí enzymy slinivky břišní (pankreatické enzymy). Pangrol 20 000 je indikován jako podpora trávení a vstřebávání jídla při problémech s enzymy slinivky břišní. ... a dál?

Produkt Pangrol 20000 II 20 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Pangrol 20000 II 20 tablet - parametry

Název produktu: Pangrol 20000 II 20 tablet
Výrobce: BERLIN-CHEMIE
Minimální cena: 90 Kč
Maximální cena: 125 Kč
Ušetríte až: 35 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pangrol 20 000 se používá k substituci trávicích enzymů při poruchách zevně sekretorické činnosti pankreatu, které jsou spojeny s maldigescí. Tyto poruchy jsou vyvolány např. chronickou pankreatitidou nebo mukoviscidózou. Vedou k omezenému využití potravy, ke vzniku meteorismu a Roemheldova příznakového komplexu, zvláště při současných stavech po resekci žaludku či tenkého střeva, funkčně podmíněném urychlení střevní pasáže (způsobeném nervozitou nebo střevní infekcí), poruchách jater, žlučníku a žlučových cest, dispepsií, jakož i při současném požívání těžko stravitelných rostlinných, tučných nebo neobvyklých jídel. Dále je Pangrol 20 000 vhodný před použitím diagnostických zobrazovacích metod (rentgenu, ultrazvuku) pro omezení střevní plynatosti způsobené potuchami trávení.Dávkování a způsob podání: Dávkování Pangrolu 20 000 se řídí stupněm závažnosti dané poruchy trávení. Účelnou dávku je většinou třeba stanovit individuálně Obvykle se užívají 1– 2 tobolky 3x–5x denně během jídla s dostatečným množstvím tekutiny. Potřebná dávka může být i výrazně vyšší v závislosti na druhu jídla a na známém stupni závažnosti poruchy trávení. Zejména u pacientů s mukoviscidózou by neměla být překročena dávka enzymů nutná k adekvátnímu trávení tuků s ohledem na složení a množství jídla. Zvýšení dávky by se mělo provádět pouze pod lékařskou kontrolou a při zlepšení příznaků onemocnění např. steatorey a bolesti břicha by měla být dávka upravena. Neměla by být překročena denní dávka enzymů odpovídající 15000–20000 IU lipázy na kg tělesné hmotnosti.Tablety by se měly užívat nerozžvýkané. Je třeba dbát na dostatečný příjem tekutin.Přípravek mohou užívat dospělí, děti od 3 let i mladiství.Kontraindikace: Akutní pankreatitida a akutní vzplanutí chronické pankreatitidy ve floridní fázi onemocnění. Přecitlivělost na látky v přípravku obsažené.Nežádoucí účinky: Není třeba se obávat nežádoucích účinků a komplikací ani při trvalém a pravidelném užívání Pangrolu 20 000 při porušené funkci slinivky břišní. V ojedinělých případech se objevují po podání pankreatinu alergické reakce anafylaktického typu a alergické reakce týkající se zažívacího traktu. U pacientů s mukoviscidózou dochází v ojedinělých případech po podání vysokých dávek pankreatinu k tvorbě striktur v dolních částech střeva v ileocékální oblasti a colon ascendens, která se mohou projevit trávicími poruchami s bolestmi břicha.Předávkování: Symptomy předávkování a intoxikace nejsou dosud známé a po látkách, které jsou obsaženy v Pangrolu 20 000 je nelze ani očekávat.Lék Pangrol® 20 000 obsahuje pankreatin – vyváženou směs trávicích enzymů. K vnitřnímu užití. Pozorně si pročtěte příbalový leták.Balení: 20 tablet přípravek pro léčbu poruch trávení Může se stát, že se vám po konzumaci těžko stravitelných nebo neobvyklých pokrmů objeví nepříjemné pocity v oblasti žaludku. Ty mohou být způsobeny nedostatkem trávicích enzymů. Pangrol 20 000 obsahuje přírodní enzymy, které pomáhají zlepšit trávení přirozeným způsobem. P


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.