Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dutiny ústní a trávení » Srovnání cen PANCREOLAN FORTE 220 mg 30 tablet

Léky na dutiny ústní a trávení

PANCREOLAN FORTE 220 mg 30 tablet

Hodnocení: 21x
  • 3.95238

Příbalová informace – informace pro uživatele PANCREOLAN FORTE (Pancreatinum) enterosolventní tablety Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Pancreolan Forte musíte užívat pečlivě podle návodu, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace PANCREOLAN FORTE 220 mg 30 tablet

Kategorie Léky na dutiny ústní a trávení
Výrobce LÉČIVA
Nejnižší cena 126 Kč

Tablety užívané při poruchách trávení, při zánětlivých i jiných onemocněních slinivky břišní. Pancreolan Forte obsahuje trávicí enzymy, jejichž tvorba a uvolňování vázne v důsledku onemocnění slinivky břišní, proto je zde nutná dlouhodobá enzymatická náhrada. Tato léčba neodstraňuje příčiny onemocnění, ale obnovuje trávení (odstraňuje nucení na zvracení, pocit plnosti, nadýmání, plynatost, průjmy a tuk ve stolici). Pancreolan Forte se užívá při poruchách trávení v důsledku nedostatečné nebo chybějící » ... a dál?

Produkt PANCREOLAN FORTE 220 mg 30 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


PANCREOLAN FORTE 220 mg 30 tablet - parametry

Název produktu: PANCREOLAN FORTE 220 mg 30 tablet
Výrobce: LÉČIVA
Minimální cena: 126 Kč
Maximální cena: 126 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.95 bodů z 5
Počet hodnocení: 21 x
Hodnocení:
  • 3.95238
Podrobný popis:

Příbalová informace – informace pro uživatele PANCREOLAN FORTE (Pancreatinum) enterosolventní tablety Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Pancreolan Forte musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší, musíte se poradit s lékařem. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je přípravek Pancreolan Forte a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Pancreolan Forte užívat 3. Jak se přípravek Pancreolan Forte užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak přípravek Pancreolan Forte uchovávat 6. Další informace 1. Co je přípravek PANCREOLAN FORTE a k čemu se používá Pancreolan Forte obsahuje trávicí enzymy, jejichž tvorba a uvolňování vázne v důsledku onemocnění slinivky břišní, proto je zde nutná dlouhodobá enzymatická náhrada. Tato léčba neodstraňuje příčiny onemocnění, ale obnovuje trávení (odstraňuje nucení na zvracení, pocit plnosti, nadýmání, plynatost, průjmy a tuk ve stolici). Pancreolan Forte se užívá při poruchách trávení v důsledku nedostatečné nebo chybějící funkce trávicích enzymů slinivky břišní, při zánětlivých i jiných onemocněních slinivky břišní a při obtížích po operaci v oblasti zažívacího traktu. Přípravek zlepšuje trávení při obtížích z dietních chyb (například při přejedení, či požití těžko stravitelných, tučných jídel) a odstraňuje tak druhotné projevy poruch trávení jako je pocit plnosti, nadýmání, plynatost nebo nadměrná přítomnost tuku ve stolici. Zlepšuje trávení tím, že štěpí tuky, cukry a bílkoviny v přijaté potravě. V těchto případech je možné přípravek užívat bez doporučení lékaře. Přípravek je vhodný k léčbě dětí od 3 let, mladistvých a dospělých. 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek PANCREOLAN FORTE užívat Neužívejte přípravek Pancreolan Forte - Pokud jste alergický(á) přecitlivělý(á) na léčivou látku nebo kteroukoliv z dalších složek přípravku - při akutním zánětu slinivky břišní a v akutní fázi chronického zánětu Přípravek není určen pro děti do 3 let. Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Pancreolan Forte je zapotřebí Vyhledejte lékaře, pokud jsou trávicí potíže velmi silné, neobvyklé, spojené s břišní bolestí, opakovaným zvracením, zvýšenou teplotou, celkovými příznaky nebo neustupující. Při zánětech slinivky břišní je zakázáno pít alkoholické nápoje a je nutno dodržovat dietu s minimálním obsahem tuků. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Prosím, informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech léc


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.