Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Pam Grout: Důkazy duchovních zákonů

Knihy naučná literatura

Pam Grout: Důkazy duchovních zákonů

Hodnocení: 1x
  • 4

Důkazy duchovních zákonů - Grout Pam Důkazy duchovních zákonů Titul z edice Občanského a společenskovědního základu se zaměřením na sociologii a média. Učebnice se zabývá dvěma okruhy občanského a společenskovědního základu, a to problematikou sociologie a dále médii a jejich vlivu na člověka. Témata celku sociologie ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Důkazy duchovních zákonů
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Pam Grout: Důkazy duchovních zákonů koupíte i tady

Specifikace Pam Grout: Důkazy duchovních zákonů

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 174 Kč

Dnes už jistě každý slyšel nebo četl něco o tom, že naše myšlenky ovlivňují fyzickou realitu a že náš život se řídí „vesmírnými (či duchovními) zákony“. Má to ovšem jeden háček: ve skutečnosti tomu n ... a dál?

Produkt Pam Grout: Důkazy duchovních zákonů

Pam Grout: Důkazy duchovních zákonů - parametry

Název produktu: Pam Grout: Důkazy duchovních zákonů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 174 Kč
Maximální cena: 258 Kč
Ušetríte až: 84 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Důkazy duchovních zákonů - Grout Pam Důkazy duchovních zákonů Titul z edice Občanského a společenskovědního základu se zaměřením na sociologii a média. Učebnice se zabývá dvěma okruhy občanského a společenskovědního základu, a to problematikou sociologie a dále médii a jejich vlivu na člověka. Témata celku sociologie se věnují vymezení nauky a základních pojmů sociologie, struktuře společnosti a procesu socializace člověka. Seznamuje také s problematikou rodiny a věnuje se rovněž vztahu člověka, kultury a přírody; procesu integrace člověka v kultuře dané společnosti. Celek zaměřený na média poměrně úzce souvisí s celkem předchozím. Média a reklama provázejí v současné společnosti člověka na každém kroku; je proto vhodné naučit se jim rozumět, umět si informace třídit a ověřovat si je z více zdrojů. Seznámí vás s problematikou komunikačního procesu, médii jako takovými, mediálními celky a žurnalistickými žánry. Poměrně podrobně se tato část učebnice věnuje masmédiím a novým médiím, zejména pak těm, která jsou založena na internetových technologiích. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Esoterika a duchovní svět od Eugenika naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Dnes už iste každý počul alebo čítal niečo o tom, že naše myšlienky ovplyvňujú fyzickú realitu a že náš život sa riadi „vesmírnymi (či duchovnými) zákonmi“. Má to však jeden háčik: v skutočnosti tomu neveríme. Alebo aspoň nie úplne. Táto kniha ponúka jedinečnú možnosť získať dôkazy, že tieto energetické zákony fungujú úplne spoľahlivo, rovnako ako fyzikálne zákony. Máte tu návod na deväť časovo nenáročných pokusov, ktoré možno vykonať bez akýchkoľvek finančných nákladov, ktoré dokazujú, že realita je tvárna, že vedomie víťazí nad hmotou a myseľ udáva smer nášmu životu. Navyše autorka opisuje, ako náš svet naozaj funguje a ako sa o tom presvedčiť na vlastnej koži, veľmi vtipným, provokatívnym a sviežim spôsobom. Ak by vás jej kniha predsa len nepresvedčila (čo je prakticky nemožné), prinajmenšom vás môže pobaviť a poučiť. Důkazy duchovních zákonů - Pam Groutová od authora Pam Groutová a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Autor : Pam Grout, Dnes už jistě každý slyšel nebo četl něco o tom, že naše myšlenky ovlivňují fyzickou realitu a že náš život se řídí „vesmírnými (či duchovními) zákony“. Má to ovšem jeden háček: ve skutečnosti tomu nevěříme. Nebo alespoň ne plně. Tato kniha nabízí jedinečnou možnost získat důkazy, že tyto energetické zákony fungují naprosto spolehlivě, stejně jako fyzikální zákony. Máte zde návod na devět časově nenáročných pokusů, které lze provést bez jakýchkoli finančních nákladů, jež dokazují, že realita je tvárná, že vědomí vítězí nad hmotou a mysl udává směr našemu životu. Navíc autorka popisuje, jak náš svět doopravdy funguje a jak se o tom přesvědčit na vlastní kůži, velmi vtipným, provokativním a svěžím způsobem. Pokud by vás její kniha přeci jenom nepřesvědčila (což je prakticky nemožné), přinejmenším vás může pobavit a p


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.