Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Paido Současné proměny vzdělávání učitelů - Vladimíra Spilková a kol.

Učebnice/Odborná literatura

Paido Současné proměny vzdělávání učitelů - Vladimíra Spilková a kol.

Hodnocení: 1x
  • 4

Ucelená studie analyzuje důsledky změn v oblasti předškolního a základního vzdělávání v posledním desetiletí pro pojetí profese, rolí a kompetencí učitele a pro pojetí učitelského vzdělávání. Poskytuje ucelený historicko-komparativní vhled do dané problematiky s cílem identifikovat základní trendy ve vzdělávání ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Paido Současné proměny vzdělávání učitelů - Vladimíra Spilková a kol.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 223 Kč

Ucelená studie analyzuje důsledky změn v oblasti předškolního a základního vzdělávání v posledním desetiletí pro profesi, role a kompetence učitele a pro pojetí učitelského vzdělávání. Poskytuje ucele ... a dál?

Produkt Paido Současné proměny vzdělávání učitelů - Vladimíra Spilková a kol.

Paido Současné proměny vzdělávání učitelů - Vladimíra Spilková a kol. - parametry

Název produktu: Paido Současné proměny vzdělávání učitelů - Vladimíra Spilková a kol.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 223 Kč
Maximální cena: 226 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ucelená studie analyzuje důsledky změn v oblasti předškolního a základního vzdělávání v posledním desetiletí pro pojetí profese, rolí a kompetencí učitele a pro pojetí učitelského vzdělávání. Poskytuje ucelený historicko-komparativní vhled do dané problematiky s cílem identifikovat základní trendy ve vzdělávání učitelů, zejména v zemích Evropské unie. Analyzuje současný stav v přípravném vzdělávání učitelů v ČR s cílem postihnout základní problémy a nastínit perspektivy dalšího vývoje. Formuluje základní teoretická východiska současných i perspektivních proměň, prezentuje vybrané reformní modely a inovativní přístupy k přípravě učitelů včetně výsledků ověřování jejich účinnosti akčním výzkumem. Autor knihy Vladimíra Spilková, Vydavatelstvo Paido, Kniha,2004


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.