Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Paido Psychopedie -

Učebnice/Odborná literatura

Paido Psychopedie -

Hodnocení: 1x
  • 4

Kolektiv autorek učebního textu zpracoval šest tematických okruhů, které se týkají základní psychopedické problematiky. První kapitola řeší vymezení psychopedie v systému společenských věd, základní terminologická východiska a problematiku lidských práv osob s mentálním postižením. Druhá kapitola charakterizuje osoby ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Paido Psychopedie -

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 197 Kč

... a dál?

Produkt Paido Psychopedie -

Paido Psychopedie - - parametry

Název produktu: Paido Psychopedie -
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 197 Kč
Maximální cena: 197 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kolektiv autorek učebního textu zpracoval šest tematických okruhů, které se týkají základní psychopedické problematiky. První kapitola řeší vymezení psychopedie v systému společenských věd, základní terminologická východiska a problematiku lidských práv osob s mentálním postižením. Druhá kapitola charakterizuje osoby s mentálním postižením, seznamuje nás s klasifikací mentální retardace, popisuje jednotlivá vývojová období osoby s mentálním postižením a následně pak vztah společnosti k těmto osobám. Třetí kapitola nás seznamuje se současným edukačním systémem v České republice pro žáky s mentálním postižením od rané intervence až po střední školství. Čtvrtá kapitola reflektuje na změny v oblasti sociálních služeb a zaměřuje se na možnosti pracovního uplatnění osob s mentálním postižením. Pátá kapitola shrnuje problematiku týkající se Downova syndromu a šestá kapitola problematiku poruch autistického spektra. (texty k distančnímu vzdělávání) Autor knihy Miroslava Bartoňová, Barbora Bazalová, Jarmila Pipeková, Vydavatelstvo Paido,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.