Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Paido Netradiční role učitele - Bohumíra Lazarová

Učebnice/Odborná literatura

Paido Netradiční role učitele - Bohumíra Lazarová

Hodnocení: 1x
  • 4

Cílem publikace je podpořit schopnosti učitelů rozlišovat mezi některými nezvyklými školními situacemi a odbornými intervencemi a pomoci jim reflektovat svou netradiční roli a své možnosti. Text současně přibližuje specifika vztahu učitel-psycholog, který je v současnosti velmi aktuální, protože se školní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78965
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Paido Netradiční role učitele - Bohumíra Lazarová

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 73 Kč

Publikace je zaměřena na školní situace, které staví učitele do netradičních rolí. Autorka reaguje na současnou situaci, kdy je na učitele vyvíjen tlak, aby zvládali situace související s násilím a ag ... a dál?

Produkt Paido Netradiční role učitele - Bohumíra Lazarová

Paido Netradiční role učitele - Bohumíra Lazarová - parametry

Název produktu: Paido Netradiční role učitele - Bohumíra Lazarová
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 73 Kč
Maximální cena: 73 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Cílem publikace je podpořit schopnosti učitelů rozlišovat mezi některými nezvyklými školními situacemi a odbornými intervencemi a pomoci jim reflektovat svou netradiční roli a své možnosti. Text současně přibližuje specifika vztahu učitel-psycholog, který je v současnosti velmi aktuální, protože se školní psychologové stávají novými členy pedagogických sborů. Publikace je zaměřena na školní situace, které staví učitele do netradičních rolí. Autorka reaguje na současnou situaci, kdy je na učitele vyvíjen tlak, aby zvládali situace související s násilím a agresivitou, přičemž studenti učitelství na tento problém nejsou systematicky připravováni a chybí jim proto příslušné kompetence.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.