MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Paido Cesty dalšího vzdělávání učitelů - Bohumíra Lazarová a kol.

Učebnice/Odborná literatura

Paido Cesty dalšího vzdělávání učitelů - Bohumíra Lazarová a kol. cena od 0 Kč

Paido Cesty dalšího vzdělávání učitelů - Bohumíra Lazarová a kol.

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace pojednává o dalším vzdělávání učitelů na úrovni vzdělávací politiky i praxe a dává prostor k vyjádření hlavním aktérům dalšího vzdělávání učitelů. Nabízí několik výraznějších vhledů do vztahů dalšího vzdělávání učitelů a prostředí dalšího vzdělávání a – konečně – přináší aplikační příklady – tedy příklady ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Paido Cesty dalšího vzdělávání učitelů - Bohumíra Lazarová a kol. - parametry

Název produktu: Paido Cesty dalšího vzdělávání učitelů - Bohumíra Lazarová a kol.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace pojednává o dalším vzdělávání učitelů na úrovni vzdělávací politiky i praxe a dává prostor k vyjádření hlavním aktérům dalšího vzdělávání učitelů. Nabízí několik výraznějších vhledů do vztahů dalšího vzdělávání učitelů a prostředí dalšího vzdělávání a – konečně – přináší aplikační příklady – tedy příklady snah o zdokonalení dalšího vzdělávání učitelů v praxi. Autory jednotlivých příspěvků jsou erudovaní teoretikové i praktikové. Publikace je určena především vedoucím pracovníkům škol, lektorům a organizátorům dalšího vzdělávání učitelů a také školským politikům a výzkumníkům v dané oblasti. Z obsahu: Obecné otázky dalšího vzdělávání učitelů Učitelé jako účastníci dalšího vzdělávání učitelů Lektoři a organizátoři dalšího vzdělávání učitelů Škola a další vzdělávání učitelů Cesty dalšího vzdělávání učitelů - Bohumíra Lazarová a kolektív od authora Bohumíra Lazarová a kolektív a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Přidat recenzi pro Paido Cesty dalšího vzdělávání učitelů - Bohumíra Lazarová a kol.

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.