Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen P.F. art Atlas školství - VOŠ, VŠ, JŠ - ČR 2013/2014

Knihy naučná literatura

P.F. art Atlas školství - VOŠ, VŠ, JŠ - ČR 2013/2014

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Atlas školství - VOŠ, VŠ, JŠ - ČR 2013/2014. Atlas poskytuje přehled možností studia v ČR po maturitě: 1) kompletní přehled vyšších odborných škol a jimi nabízených oborů (kontaktní údaje škol, seznam vyučovaných oborů, délku studia, počty přihlášených a přijímaných žáků, informace o přijímacích zkouškách ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83901

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace P.F. art Atlas školství - VOŠ, VŠ, JŠ - ČR 2013/2014

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 98 Kč

Publikace: Atlas školství - VOŠ, VŠ, JŠ - ČR 2013/2014. Atlas poskytuje přehled možností studia v ČR po maturitě: 1) kompletní přehled vyšších odborných škol a jimi nabízených oborů (kontaktní údaje škol, seznam vyučovaných oborů, délku studia, počty přihlášených a přijímaných žáků, informace o přijímacích zkouškách a o možnostech ubytování a stravování). 2) přehled jazykových škol organizujících jednoletý pomaturitní kurz s akreditací MŠMT (kontaktní údaje škol, příp. seznam vyučovaných jazyků, školné). 3) » ... a dál?

Produkt P.F. art Atlas školství - VOŠ, VŠ, JŠ - ČR 2013/2014

P.F. art Atlas školství - VOŠ, VŠ, JŠ - ČR 2013/2014 - parametry

Název produktu: P.F. art Atlas školství - VOŠ, VŠ, JŠ - ČR 2013/2014
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 98 Kč
Maximální cena: 98 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Atlas školství - VOŠ, VŠ, JŠ - ČR 2013/2014. Atlas poskytuje přehled možností studia v ČR po maturitě: 1) kompletní přehled vyšších odborných škol a jimi nabízených oborů (kontaktní údaje škol, seznam vyučovaných oborů, délku studia, počty přihlášených a přijímaných žáků, informace o přijímacích zkouškách a o možnostech ubytování a stravování). 2) přehled jazykových škol organizujících jednoletý pomaturitní kurz s akreditací MŠMT (kontaktní údaje škol, příp. seznam vyučovaných jazyků, školné). 3) přehled vysokých škol (kontaktní údaje na školy a fakulty). Publikace obsahuje navíc magazínovou část, v níž se školy představují vlastními příspěvky, a doplňují tak údaje popsané v přehledové části. Atlas školství VOŠ, JŠ a VŠ ČR je každoročně vydáván na konci října a dodáván zdarma na všechny střední školy s maturitními obory. Publikace: Atlas školství - VOŠ, VŠ, JŠ - ČR 2013/2014.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.