Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Oxford University Press NATURAL ENGLISH UPPER-INTERMEDIATE WORKBOOK WITHOUT KEY

Učebnice/Odborná literatura

Oxford University Press NATURAL ENGLISH UPPER-INTERMEDIATE WORKBOOK WITHOUT KEY

Hodnocení: 1x
 • 4

Publikace: NATURAL ENGLISH UPPER INTERMEDIATE WORKBOOK WITHOUT KEY - GAIRNS, R.;REDMAN, S.. Jazyková úroveň:Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate a Upper-IntermediatePopis:Učebnice s brožurou poslechů, pracovní sešit ( s klíčem nebo bez), učitelská příručka, puzzle book s doplňovačkami a křížovkami pro ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 4.83649

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Oxford University Press NATURAL ENGLISH UPPER-INTERMEDIATE WORKBOOK WITHOUT KEY

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 244 Kč

Publikace: NATURAL ENGLISH UPPER INTERMEDIATE WORKBOOK WITHOUT KEY - GAIRNS, R.;REDMAN, S.. Popis edice: Jazyková úroveň:Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate a Upper-IntermediatePopis:Učebnice s brožurou poslechů, pracovní sešit ( s klíčem nebo bez), učitelská příručka, puzzle book s doplňovačkami a křížovkami pro samostudium, audio kazety Publikace: NATURAL ENGLISH UPPER INTERMEDIATE WORKBOOK WITHOUT KEY - GAIRNS, R.;REDMAN, S.. ... a dál?

Produkt Oxford University Press NATURAL ENGLISH UPPER-INTERMEDIATE WORKBOOK WITHOUT KEY

Oxford University Press NATURAL ENGLISH UPPER-INTERMEDIATE WORKBOOK WITHOUT KEY - parametry

Název produktu: Oxford University Press NATURAL ENGLISH UPPER-INTERMEDIATE WORKBOOK WITHOUT KEY
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 244 Kč
Maximální cena: 272 Kč
Ušetríte až: 28 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:
 • Publikace: NATURAL ENGLISH UPPER INTERMEDIATE WORKBOOK WITHOUT KEY - GAIRNS, R.;REDMAN, S.. Jazyková úroveň:Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate a Upper-IntermediatePopis:Učebnice s brožurou poslechů, pracovní sešit ( s klíčem nebo bez), učitelská příručka, puzzle book s doplňovačkami a křížovkami pro samostudium, audio kazety nebo audio CD, studentské audio CD.Hlavní znaky:
 • Moderní dvoudílný kurz pro mládež a dospělé, který přesně podle svého názvu, plní respektuje a odráží pravidla přirozené angličtiny.
 • Pomáhá studentům zaplnit mezery v jejich jazykových znalostech a v užití přirozeného hovorového jazyka při běžné konverzaci.
 • Jasný soubor gramatických pravidel řazených po menších celcích.
 • Fráze a spojení, která používají rodilí mluvčí.
 • Velký důraz je kladen na poslech a mluvení a na vybudování správných dovedností u poslechu.
 • Obsah učebnic byl stanoven na základě rozsáhlého výzkumu ve 20 zemích, a plně odráží potřeby studentů.
 • Novinka - Reading & Writing Skills + doplňkové kopírovatelné materiály pro učitele.
 • Anglicko-české slovníčky ke stažení na http://www.oup.com/elt/local/cz/kestazeni/1slovnicky?cc=czDoplňkové materiály:Oxford Practice Grammar Novinka 2006 - série gramatik s CD-Rom od začátečníků pro pokročilé Oxford Elementary Learner's Dictionary Novinka 2006 - užitečný výkladový slovník při prvních krocích v učení. Oxford Wordpower Dictionary Novinka 2006 - výkladový slovník s CD-Romem pro středně pokročilé Oxford Advanced Learner's Dictionary + Compass CD-ROM Sedmé vydání nejoblíbenějšího a nejprodávanějšího výkladového slovníku (první vydání A. S. Hornby 1948) Oxford Bookworms Library Oblíbené četby pro začátečníky i pokročilé (Novinka 2006 - vyšší úrovně s nahrávkami na CD) Practical English Usage Nová edice nejoblíbenějšího gramatického průvodce angličtinou i s jejími úskalími How English Works: Originální knížka, která Vás pobaví, naučí a procvičí anglický jazykInternetové stránky:Pro učitele: úvod od autorů, plány k hodinám, texty k nahrávkám, Teacher Training Pack, Teacher Development Chapters, Internet Lesson plans, čtení pro zábavu, opakovací cvičení, slovíčka k lekcím, klíčové fráze, Word Boster, Word Police, soutěže: http://www.oup.com/elt/catalogue/teachersites/naturalenglish/?cc=cz Pro studenty - gramatika a slovní zásoba, hry, čtení pro zábavu, kalendář slovíček na každý měsíc: http://www.oup.com/elt/global/products/naturalenglish/Ukázky:Obsah: Intermediate http://fds.oup.com/www.oup.com/pdf/elt/catalogue/0-19-437325-8-contents.pdf Upper-Intermediate http://fds.oup.com/www.oup.com/pdf/elt/catalogue/0-19-437331-2-contents.pdf Pre-Intermediate, lekce 7 Učebnice, strany 64-65 http://fds.oup.com/www.oup.com/pdf/elt/catalogue/0-19-438858-1.pdf Pracovní sešit, strany 34-35 http://fds.oup.com/www.oup.com/pdf/elt/catalogue/0-19-438864-6.pdf Metodika, strany 66-67 http://fds.oup.com/www.oup.com/pdf/elt/catalogue/0-19-438868-9.pdf Intermediate, lekce 3 Učebnice, strany 32-43 http://fds.oup.com/www.oup.com/pdf/elt

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.