Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Cizojazyčné knihy » Srovnání cen Oxford University Press Dolphin Readers Starter My Family a A Day With Baby Audio CD

Cizojazyčné knihy

Oxford University Press Dolphin Readers Starter My Family a A Day With Baby Audio CD

Hodnocení: 1x
  • 4

Interaktivní dětská série pro zábavný rozvoj jazykových dovedností - poslechové CD - příběh je poprvé vyprávěn pomalu, podruhé běžnou rychlostí, příběh je zrytmizován, naposledy je vyprávěna rozšířená verze příběhu, každé slovo v obrázkovém slovníku je nahráno a použito v jednoduché větě ( úroveň Starter) Publikace: ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.81952

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Oxford University Press Dolphin Readers Starter My Family a A Day With Baby Audio CD

Kategorie Cizojazyčné knihy
Nejnižší cena 166 Kč

Publikace: DOLPHIN READERS STARTER - MY FAMILY / A DAY WITH A BABY AUDIO CD - ROSE, M.;TAYLOR, D.. Popis edice: Graded 'read and do' fiction and non-fiction readers that teach children about the world around them. Publikace: DOLPHIN READERS STARTER - MY FAMILY / A DAY WITH A BABY AUDIO CD - ROSE, M.;TAYLOR, D.. ... a dál?

Produkt Oxford University Press Dolphin Readers Starter My Family a A Day With Baby Audio CD

Oxford University Press Dolphin Readers Starter My Family a A Day With Baby Audio CD - parametry

Název produktu: Oxford University Press Dolphin Readers Starter My Family a A Day With Baby Audio CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 166 Kč
Maximální cena: 192 Kč
Ušetríte až: 26 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Interaktivní dětská série pro zábavný rozvoj jazykových dovedností - poslechové CD - příběh je poprvé vyprávěn pomalu, podruhé běžnou rychlostí, příběh je zrytmizován, naposledy je vyprávěna rozšířená verze příběhu, každé slovo v obrázkovém slovníku je nahráno a použito v jednoduché větě ( úroveň Starter) Publikace: DOLPHIN READERS STARTER - MY FAMILY / A DAY WITH A BABY AUDIO CD - ROSE, M.;TAYLOR, D.. Graded 'read and do' fiction and non-fiction readers that teach

children about the world around them. Publikace: DOLPHIN READERS STARTER - MY FAMILY / A DAY WITH A BABY AUDIO CD - ROSE, M.;TAYLOR, D.. Attractively illustrated with full-colour illustrations and photographs. Integrated activities on every double-page spread. Audio CDs (American English) for all stories. Notes for teachers and parents included in every reader. Separate Activity Books available.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.