Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen OXFORD Natural English pre-intermediate workbook with key

Učebnice/Odborná literatura

OXFORD Natural English pre-intermediate workbook with key

Hodnocení: 1x
 • 4

Publikace: NATURAL ENGLISH PRE-INTERMEDIATE WORKBOOK WITH KEY - GAIRNS, R.;REDMAN, S.. Jazyková úroveň:Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate a Upper-IntermediatePopis:Učebnice s brožurou poslechů, pracovní sešit ( s klíčem nebo bez), učitelská příručka, puzzle book s doplňovačkami a křížovkami pro samostudium, ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 4.85616

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace OXFORD Natural English pre-intermediate workbook with key

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 160 Kč

A modern, speaking-centred general English course that helps students use language naturally. Overview: Students at Elementary level and above have gaps in their language knowledge and performance which inhibit their progress. The natural English syllabus is based on research into these language gaps and the course brings together current ideas in a stylish, principled, and easy-to-teach set of materials. Key features: - natural English is a syllabus strand which enables students to integrate frequent, natural » ... a dál?

Produkt OXFORD Natural English pre-intermediate workbook with key

OXFORD Natural English pre-intermediate workbook with key - parametry

Název produktu: OXFORD Natural English pre-intermediate workbook with key
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 160 Kč
Maximální cena: 329 Kč
Ušetríte až: 169 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:
 • Publikace: NATURAL ENGLISH PRE-INTERMEDIATE WORKBOOK WITH KEY - GAIRNS, R.;REDMAN, S.. Jazyková úroveň:Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate a Upper-IntermediatePopis:Učebnice s brožurou poslechů, pracovní sešit ( s klíčem nebo bez), učitelská příručka, puzzle book s doplňovačkami a křížovkami pro samostudium, audio kazety nebo audio CD, studentské audio CD.Hlavní znaky:
 • Moderní dvoudílný kurz pro mládež a dospělé, který přesně podle svého názvu, plní respektuje a odráží pravidla přirozené angličtiny.
 • Pomáhá studentům zaplnit mezery v jejich jazykových znalostech a v užití přirozeného hovorového jazyka při běžné konverzaci.
 • Jasný soubor gramatických pravidel řazených po menších celcích.
 • Fráze a spojení, která používají rodilí mluvčí.
 • Velký důraz je kladen na poslech a mluvení a na vybudování správných dovedností u poslechu.
 • Obsah učebnic byl stanoven na základě rozsáhlého výzkumu ve 20 zemích, a plně odráží potřeby studentů.
 • Novinka - Reading & Writing Skills + doplňkové kopírovatelné materiály pro učitele.
 • Anglicko-české slovníčky ke stažení na http://www.oup.com/elt/local/cz/kestazeni/1slovnicky?cc=czDoplňkové materiály:Oxford Practice Grammar Novinka 2006 - série gramatik s CD-Rom od začátečníků pro pokročilé Oxford Elementary Learner's Dictionary Novinka 2006 - užitečný výkladový slovník při prvních krocích v učení. Oxford Wordpower Dictionary Novinka 2006 - výkladový slovník s CD-Romem pro středně pokročilé Oxford Advanced Learner's Dictionary + Compass CD-ROM Sedmé vydání nejoblíbenějšího a nejprodávanějšího výkladového slovníku (první vydání A. S. Hornby 1948) Oxford Bookworms Library Oblíbené četby pro začátečníky i pokročilé (Novinka 2006 - vyšší úrovně s nahrávkami na CD) Practical English Usage Nová edice nejoblíbenějšího gramatického průvodce angličtinou i s jejími úskalími How English Works: Originální knížka, která Vás pobaví, naučí a procvičí anglický jazykInternetové stránky:Pro učitele: úvod od autorů, plány k hodinám, texty k nahrávkám, Teacher Training Pack, Teacher Development Chapters, Internet Lesson plans, čtení pro zábavu, opakovací cvičení, slovíčka k lekcím, klíčové fráze, Word Boster, Word Police, soutěže: http://www.oup.com/elt/catalogue/teachersites/naturalenglish/?cc=cz Pro studenty - gramatika a slovní zásoba, hry, čtení pro zábavu, kalendář slovíček na každý měsíc: http://www.oup.com/elt/global/products/naturalenglish/Ukázky:Obsah: Intermediate http://fds.oup.com/www.oup.com/pdf/elt/catalogue/0-19-437325-8-contents.pdf Upper-Intermediate http://fds.oup.com/www.oup.com/pdf/elt/catalogue/0-19-437331-2-contents.pdf Pre-Intermediate, lekce 7 Učebnice, strany 64-65 http://fds.oup.com/www.oup.com/pdf/elt/catalogue/0-19-438858-1.pdf Pracovní sešit, strany 34-35 http://fds.oup.com/www.oup.com/pdf/elt/catalogue/0-19-438864-6.pdf Metodika, strany 66-67 http://fds.oup.com/www.oup.com/pdf/elt/catalogue/0-19-438868-9.pdf Intermediate, lekce 3 Učebnice, strany 32-43 http://fds.oup.com/www.oup.com/pdf/elt/cata

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.