Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Owen Weldon: Velký ilustrovaný atlas zvířat

Knihy pro děti a mládež

Owen Weldon: Velký ilustrovaný atlas zvířat

Hodnocení: 1x
  • 4

Velký ilustrovaný atlas zvířat je určen pro všechny čtenáře, kteří chtějí získat podrobnější informace o rozmanitých formách života na Zemi. Každý světadíl je v knize rozdělen na hlavní oblasti. Každé obasti je věnována dvoustrana, na které jsou zkoumány biotopy a typické druhy živočichů, které se v dané oblasti ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Velký ilustrovaný atlas..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Owen Weldon: Velký ilustrovaný atlas zvířat

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 678 Kč

Každý světadíl je v knize rozdělen na hlavní oblasti. Každé obasti je věnována dvoustrana, na které jsou zkoumány biotopy a typické druhy živocichů, které se v dané oblasti nacházejí. Jednotlivé dru ... a dál?

Produkt Owen Weldon: Velký ilustrovaný atlas zvířat

Owen Weldon: Velký ilustrovaný atlas zvířat - parametry

Název produktu: Owen Weldon: Velký ilustrovaný atlas zvířat
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 678 Kč
Maximální cena: 682 Kč
Ušetríte až: 4 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Velký ilustrovaný atlas zvířat je určen pro všechny čtenáře, kteří chtějí získat podrobnější informace o rozmanitých formách života na Zemi. Každý světadíl je v knize rozdělen na hlavní oblasti. Každé obasti je věnována dvoustrana, na které jsou zkoumány biotopy a typické druhy živočichů, které se v dané oblasti nacházejí. Jednotlivé druhy jsou zachyceny na velmi zdařilých kresbách,  ilustrované obrázky biotopů obsahují živočichy ve vzájemné vazbě a ve vztahu k okolí. Fotografie předních fotografů přírody zde představují prostředí i chování různých druhů živočichů. V úvodním textu je vždy uveden srozumitelný stručný přehled o příslušné oblasti. V malé mapě světadílu je barevně zachyceno její umístění  v rámci kontinentu. Každá mapa je doprovázena grafem, který vyjadřuje v dané oblasti průměrné teploty a srážky. Ve speciálním rámečku najdete text o ohrožených druzích živočichů, symboly označují druhy, které jsou zařazeny jako ohrožené nebo kriticky ohrožené. Na speciálních mapkách  je vyznačen i současný (případně dřívější) areál rozšíření vybraných druhů. Organismy obývají téměř všechna prostředí, snad jen s výjimkou těch nejextrémnějších. Žádného živočicha není možné studovat izolovaně, protože každý je ve vzájemné interakci s prostředím, které obývá, i s rostlinami a jinými živočichy, kteří ho obklopují. Všichni jsou vybaveni adaptacemi, které jim umožňují přežít a prospívat, ať už se jedná o lovce či loveného, predátora nebo kořist, denní či noční zvíře, živočichy stromové nebo žijící pod zemí, suchozemské nebo vodní.   Publikace: Velký ilustrovaný atlas zvířat. Viděli jste někdy vačici vážící méně než 14 gramů nebo kolonii 50

milionů mravenců na pochodu? Víte, kteří živočichové se nejlépe

uzpůsobili životu na Sahaře? Země je plná neuvěřitelných živočichů,

kteří se úspěšně adaptovali k životu i na nehostinných místech naší

planety. Ilustrovaný atlas zvířat vám umožní zblízka nahlédnout do

fantastického světa zvířat a jejich přirozeného prostředí. Je

rozčleněn na osm částí uspořádaných podle kontinentů a biotopů.

Poutavý text v knize je umocněn barevnými ilustracemi, skvělými

fotografiemi, satelitními snímky a mapami. Publikace: Velký ilustrovaný atlas zvířat.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.