Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Owen Laukkanen: Zločinecký podnik

Próza - beletrie

Owen Laukkanen: Zločinecký podnik

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Když přijdete o práci a novou se najít nedaří, rýsují se před vámi dvě řešení. Přiznáte porážku a pokusíte se protloukat, jak to jde. Nebo se postavíte problému čelem a vymyslíte jiné, radikální řešení. Carter Tomlin zvolil druhou možnost, v jeho podání však bohužel sestávala z lyžařské kukly přes obličej a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Zločinecký podnik
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Owen Laukkanen: Zločinecký podnik koupíte i tady

Specifikace Owen Laukkanen: Zločinecký podnik

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 216 Kč

Když přijdete o práci a novou se najít nedaří, rýsují se před vámi dvě řešení. Přiznáte porážku a pokusíte se protloukat, jak to jde. Nebo se postavíte problému čelem a vymyslíte jiné, radikální řešen ... a dál?

Produkt Owen Laukkanen: Zločinecký podnik

Owen Laukkanen: Zločinecký podnik - parametry

Název produktu: Owen Laukkanen: Zločinecký podnik
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 216 Kč
Maximální cena: 332 Kč
Ušetríte až: 116 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Když přijdete o práci a novou se najít nedaří, rýsují se před vámi dvě řešení. Přiznáte porážku a pokusíte se protloukat, jak to jde. Nebo se postavíte problému čelem a vymyslíte jiné, radikální řešení. Carter Tomlin zvolil druhou možnost, v jeho podání však bohužel sestávala z lyžařské kukly přes obličej a automatické zbraně v rukou – navíc od loupeže k několikanásobné loupežné vraždě bývá zatraceně nebezpečně blízko... Stejně jako v Profesionálech, zdařilém a oceňovaném debutu Owena Laukannena, má i zde FBI a policie co do činění se „zločinci z nouze“,

chytrými, precizními a především tak neuvěřitelně uvěřitelnými – než překročili hranici zákona, žili docela slušně a obyčejně, jako kdokoli z nás… Ukázka z textu Udělej to, blesklo Tomlinovi hlavou. Nikdo se to nedozví. Zabij ho. Schultz čekal. Tomlin cítil, jak mu v uších tepe krev. Trochu se zapotácel, ztratil rovnováhu, zíral na toho chlapa na podlaze. Téměř stiskl spoušť. Pak zamžikal. Sklonil pistoli a místo toho Schultze kopl. Sledoval, jak se svíjí, sténá, kašle krev. Cítil váhu pistole v ruce a pořád toužil ji použít. Klid, napomenul se. Ovládej se. Napřímil se a vrátil se do zadní místnosti. Nakoukl do tmavé

skříňky a napadlo ho, co by tam ještě mohlo být. Sáhl dovnitř, za porno časopisy a bundu prožranou od molů. Zašátral až úplně vzadu. Našel chuchvalce prachu a staré ponožky, velkou krabici nábojů. A pak, u samé zdi, dvě cihličky zabalené v igelitu. V jedné byly peníze, stodolarové bankovky, slušný paklík. Ve druhé cosi, co vypadalo jako kokain. Ten zmetek prodává drogy, pochopil Tomlin. Dělám světu laskavost. Zvedl peníze a nacpal je do krabice s náboji. Přehodil si pouzdro s puškou přes rameno a vykročil ke dveřím. Pak se zarazil a ohlédl se přes rameno na kokain. Blbost, pomyslel si. Co bych si počal s kokainem? Ten kokain znamená peníze. Splátky hypotéky aspoň na rok.

Nikdo se to nedozví. „Zatracená práce.“ Tomlin přidal kokain k penězům a zamířil ke dveřím. Drogy s penězi a se zbraněmi uložil do kufru, pak o krok poodstoupil a prohlédl si lup. Vánoce letos přišly s předstihem.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.