Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Owen Laukkanen: Profesionálové

Próza - beletrie

Owen Laukkanen: Profesionálové

Hodnocení: 1x
  • 4

Původně to byl vtip, pak se z toho vyklubala docela slušná živnost – i ten sebepropracovanější plán však může selhat, když narazíte na soupeře jiné váhové kategorie…. Čtveřice vzdělaných, inteligentních a momentálně nezaměstnaných přátel se rozhodne čelit ekonomické krizi po svém – pečlivě a profesionálně organizují ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Profesionálové
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Owen Laukkanen: Profesionálové koupíte i tady

Specifikace Owen Laukkanen: Profesionálové

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 39 Kč

Původně to byl vtip, pak se z toho vyklubala docela slušná živnost – i ten sebepropracovanější plán však může selhat, když narazíte na soupeře jiné váhové kategorie… Čtveřice vzdělaných, inteligentníc ... a dál?

Produkt Owen Laukkanen: Profesionálové

Owen Laukkanen: Profesionálové - parametry

Název produktu: Owen Laukkanen: Profesionálové
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 39 Kč
Maximální cena: 89 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Původně to byl vtip, pak se z toho vyklubala docela slušná živnost – i ten sebepropracovanější plán však může selhat, když narazíte na soupeře jiné váhové kategorie…. Čtveřice vzdělaných, inteligentních a momentálně nezaměstnaných přátel se rozhodne čelit ekonomické krizi po svém – pečlivě a profesionálně organizují únosy boháčů a požadují „rozumné“ výkupné, jaké rodina ráda zaplatí. Už dva roky jsou nepolapitelní a tak by to i zůstalo, kdyby omylem nevytipovali oběť, která má kontakty v mafii. Z profesionálů, co měli vše pod kontrolou, se rázem stává lovná zvěř… Chytrý debut se spoustou nečekaných zvratů je úvodním dílem napínavé krimisérie. Ukázka z textu Tiffany ječela. Tiffany ječela, Myšák sténal a v dálce už začínaly houkat sirény. Sawyer stál vedle něj, držel prázdný samopal, zíral na toho obra a na mladíka v havajské košili, který krvácel na podlaze předsíně. Tiffany dál ječela. Myšák dál sténal. Pender pustil z ruky pistoli, v hlavě se mu dosud rozléhala dutá připomínka výstřelu. Překročil Mexikánce a vrátil se do ložnice. Obraz zkázy: roztříštěná okna i televize, fotografie na zdi rozstřílené, rámy zdeformované. V místech, kde bylo proděravělé povlečení, se drala na světlo vycpávka.  Myšák ležel za postelí, Tiffany na něm a tiskla mu dlaň na zakrvácený hrudník. Když uviděla Pendera, přestala ječet. Myšák k němu zvedl oči. „Do prdele,“ vydechl. Schytal to do pravé horní části hrudníku. Spousta krve. Pender cítil, jak se mu podlamují kolena.  „Musíme vypadnout,“ ozval se Sawyer. Natáhl si kalhoty a tričko a teď stál ve dveřích. „Musíme okamžitě vypadnout.“  Pender zíral na Myšáka. Holka popotahovala. Myšák byl klidnější. „Běžte sami,“ řekl. „Já tady v klidu počkám.“  Pender zamžikal. Svět kolem něj jako by znovu získal jasné obrysy a on byl opět schopný uvažovat. „Na to zapomeň,“ prohlásil. „Tak hrozně na tom nejsi.“  Zvedl Tiffany na nohy. „Jdeme,“ přikázal jí. Nechala se nasměrovat ke dveřím. Sawyer jí pokynul a ona k němu pomalu zamířila. Když překračovala Mexikánce, pevně zavřela oči, a když míjela, co zbylo z toho obra, měla je zavřené ještě pevněji. Sawyer ji vzal do náruče.  „Najdi klíče od auta,“ řekl mu Pender. „Musíme zmizet.“


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.