Srovnání cen » Koníčky a outdoor » Kemping » Kempingové svítilny » Podobné produkty Outwell Auriga Deluxe

Kempingové svítilny

Outwell Auriga Deluxe

Hodnocení: 1x
  • 4

Svítilna Outwell Auriga Deluxe se 17 LED diodami a USB kabelem pro nabíjení.

Radost vám udělá:
  • 0
Petzl Tikka

Petzl Tikka

Technologie Reactive Lighting nyní posunuje čelové svítilny řady Tikka na výrazně vyšší úroveň. Světelný výstup a tvar kužele se automaticky upravují dle podmínek a prostředí. Senzor vyhodnocuje množství okolního světla, překážky a směr, kam se díváte »

od 664 Kč

v 6 obchodech

Led Lenser H7R.2

Led Lenser H7R.2

Kvalitní a efektivní reflektor umožňuje zaostřovat a stmívat světelný kužel. Kombinace reflektoru a čočky umožňuje volbu širokého kruhového světla i zaostřeného dálkového světla. Díky elektronicky řízené čočce je vyzařován rovnoměrný světelný kužel. »

od 1 790 Kč

v 14 obchodech

PETZL Core Akumulátor

PETZL Core Akumulátor

Nabíjecí akumulátor pro čelovky Petzl Tikkina, Tikka, Zipka, Actik, Actik Core, Tactikka, Tactikka+, Tactikka+ RGB, 1250mAh, 23g. Používáte čelovky Petzl intenzivně a i mimo oblasti možného dobíjení? Pak je tato moderní baterie vaší jistotou, že budete »

od 499 Kč

v 12 obchodech

Led Lenser XEO 19R

Led Lenser XEO 19R

Jestli některá z čelovek může doslova ohromit svým výkonem, pak je to LEDLENSER  XEO 19R . Expediční svítilna o dvou reflektorech dosahuje výkonu až 2000 lumenů (pro srovnání: dálková světla průměrného automobilu svítí výkonem do 1500 lumenů). Oba »

od 5 990 Kč

v 9 obchodech

Led Lenser H6R

Led Lenser H6R

Dobíjecí čelová svítilna LED LENSER H6R je zbrusu nová čelovka, která konstrukčně vychází »

od 1 420 Kč

v 12 obchodech

Led Lenser SEO 3

Led Lenser SEO 3

Základní čelovka ze série SEO – model SEO 3 od renomovaného výrobce Ledlenser. Tato svítilna zaujme každého zájemce svým vysokým výkonem a kvalitním zpracováním. Čelovka SEO 3 s mladistvým designem používá tři vysoce kvalitní LED diody s vysokým výkonem »

od 699 Kč

v 10 obchodech

PETZL Tikkina Hybrid Concept

PETZL Tikkina Hybrid Concept

PETZL čelovka TIKKINA 2017 Lehká kompaktní  svítilna  vhodná pro outdoorové aktivity, kempování, cestování, dětské tábory, festivaly apod. Čelovku PETZL TIKKINA 2017 můžete použít také při drobných domácích prací kolem domu, nebo na zahradě. Disponuje »

od 429 Kč

v 20 obchodech

CNR Lenser H7.2

CNR Lenser H7.2

Kvalitní a efektivní reflektor umožňuje zaostřovat a stmívat světelný kužel. Kombinace reflektoru a čočky umožňuje volbu širokého kruhového světla i zaostřeného dálkového světla. Díky elektronicky řízené čočce je vyzařován »

od 1 549 Kč

v 6 obchodech

Led Lenser H7.2

Led Lenser H7.2

Nástupce velmi oblíbené čelovky H7 přináší řadu inovací a ponechává všechny důkežité osvědčené prvky: Např. zaostřování světelného kužele a plynulou regulaci výkonu. Nový model je jasnější a odolnější proti první verzi. Led Lenser »

od 1 560 Kč

v 10 obchodech

Trimm Mini čelovka

Trimm Mini čelovka

Čelovka Trimm Mini - bílá Lehká čelovka s moderním designem. Pásek vyrobený z vysoce kvalitního elastického materiálu zajišťuje dobrou ventilaci a menší tlak na hlavu. Stahovací očko v zadní části umožňuje uživateli rychlé a snadné přizpůsobení těsnosti »

od 252 Kč

v 5 obchodech

Petzl Poche Tikka

Petzl Poche Tikka

Přenosné pouzdro na čelové svítilny Tikka Poche 2 od firmy Petzl vaši čelovku spolehlivě ochrání, když ji právě nepoužíváte.  Přenosné pouzdro na kompaktní čelové svítilny Petzl Tikka Poche 2 je vhodný doplněk pro každou čelovku firmy Petzl z modelových »

od 272 Kč

v 14 obchodech

Ben electronic P4507

Ben electronic P4507

Nabíjecí LED svítilna Zdroj světla: 18 LED průměr 5 mm (až 66 lm) Napájecí článek: bezúdržbový olověný článek 4V / 1,4Ah »

od 369 Kč

v 19 obchodech

Pouzdro lampa PETZL Noctilight

Pouzdro lampa PETZL Noctilight

Pouzdro pro čelovky Petzl řady Tikkina, Tikka, Zipka, Actik, Tactikka, Reactik, sloužící zároveň jako lucerna. Petzl Noctilight je ochranné pouzdro pro přenášení i pro svícení. S vloženou čelovkou Petzl totiž zároveň slouží jako lucerna, kterou lze »

od 408 Kč

v 13 obchodech

PETZL Tikka Hybrid Concept

PETZL Tikka Hybrid Concept

PETZL čelovka TIKKA 2017 Jednoduchá univerzální čelová svítilna vhodná nejen pro outdoorové aktivity , ale je ji možno využít také v domácnosti pro drobné aktivity a práce kolem domu a na zahradě.  Čelovka PETZL TIKKA 2017 nabízí široký kužel se světelným »

od 619 Kč

v 17 obchodech

Therm-a-rest Petzl Actik

Therm-a-rest Petzl Actik

Čelovka vysoce výkonná s kombinovaným světelným kuželem, kompaktní, červené světlo, 300lm, 92g, IPX4. Vysoce výkonná čelovka s kombinovaným světlem. Určena pro outdoor, horolezectví, běh, trekking a turistiku. Vysoce výkonná a univerzální čelovka s »

od 747 Kč

v 18 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.