Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen OUP ELT COMMERCIALLY SPEAKING STUDENT´S BOOK - CADMAN, M., IRVINE, M...

Učebnice/Odborná literatura

OUP ELT COMMERCIALLY SPEAKING STUDENT´S BOOK - CADMAN, M., IRVINE, M...

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice anglický jazyk - AJ - Commercially. Kurz určený studentům obchodních akademií a středních škol, kteří budou potřebovat angličtinu ve svém budoucím povolání a také dospělým, kteří se chtějí naučit základy obchodní a komerční angličtiny. Zahrnuje 40-60 hodin. Témata jako např. Telefonování, Obchodní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace OUP ELT COMMERCIALLY SPEAKING STUDENT´S BOOK - CADMAN, M., IRVINE, M...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 359 Kč

Kurz určený studentům obchodních akademií a středních škol, kteří budou potřebovat angličtinu ve svém budoucím povolání a také dospělým, kteří se chtějí naučit základy obchodní/komerční angličtiny. 40–60 hodin. Témata jako např. Telefonování, Obchodní korespondence, Objednávky, E-mailové zprávy, Mobilní telefony, Cestovní program, Přeprava zboží atd. jsou zaměřena na dovednosti, které jsou potřeba v » ... a dál?

Produkt OUP ELT COMMERCIALLY SPEAKING STUDENT´S BOOK - CADMAN, M., IRVINE, M...

OUP ELT COMMERCIALLY SPEAKING STUDENT´S BOOK - CADMAN, M., IRVINE, M... - parametry

Název produktu: OUP ELT COMMERCIALLY SPEAKING STUDENT´S BOOK - CADMAN, M., IRVINE, M...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 359 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetríte až: 40 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice anglický jazyk - AJ - Commercially. Kurz určený studentům obchodních akademií a středních škol, kteří budou potřebovat angličtinu ve svém budoucím povolání a také dospělým, kteří se chtějí naučit základy obchodní a komerční angličtiny. Zahrnuje 40-60 hodin. Témata jako např. Telefonování, Obchodní korespondence, Objednávky, E-mailové zprávy, Mobilní telefony, Cestovní program, Přeprava zboží atd., jsou zaměřena na dovednosti, které jsou potřeba v praxi. Audiokazeta s nahrávkami rodilých mluvčích + akcenty jiných národností + diktáty. Úroveň: Elementary až Pre-Intermediate. Učebnice Pracovní sešit Učitelská příručka s disketou (obchodní korespondence) Kazeta Publikace: COMMERCIALLY SPEAKING STUDENT´S BOOK - CADMAN, M.;IRVINE, M.. Focuses on the key language and communication skills needed in the

workplace teacher's book has teaching notes and explanations of

commercial terms used in the student's book. Answers are included

and a disk gives correspondence practice. Publikace: COMMERCIALLY SPEAKING STUDENT´S BOOK - CADMAN, M.;IRVINE, M.. Focuses on the key language and communication skills needed in the workplace, with the emphasis on commercial correspondence and telephoning practice. A storyline about four young people who go into business together reflects students' experiences as they learn about the commercial world. This title presents a thorough and practical course for students aiming to work in a commercial environment.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.