Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen OUP ELT ADVENTURES PRE-INTERMEDIATE STUDENT´S BOOK - WETZ, B.

Učebnice/Odborná literatura

OUP ELT ADVENTURES PRE-INTERMEDIATE STUDENT´S BOOK - WETZ, B.

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: ADVENTURES PRE-INTERMEDIATE STUDENT´S BOOK - WETZ, B.. A topic-based course with four levels, perfect for maintaining the interest and motivation of young teenagers. Key features Adventures builds students' confidence through the use of clear grammar presentations, varied practice exercises, and guided ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.835
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace OUP ELT ADVENTURES PRE-INTERMEDIATE STUDENT´S BOOK - WETZ, B.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 308 Kč

Adventures Pre-intermediate Student´s Book - Wetz Ben A topic-based course with four levels, perfect for maintaining the interest and motivation of young teenagers. Key features Adventures builds students' confidence through the use of clear grammar presentations, varied practice exercises, and guided skills work. The highly motivating topics have been carefully chosen to appeal to teenagers. The clear syllabus offers an analytical approach to grammar, as well as extensive and varied practice. Strong emphasis is » ... a dál?

Produkt OUP ELT ADVENTURES PRE-INTERMEDIATE STUDENT´S BOOK - WETZ, B.

OUP ELT ADVENTURES PRE-INTERMEDIATE STUDENT´S BOOK - WETZ, B. - parametry

Název produktu: OUP ELT ADVENTURES PRE-INTERMEDIATE STUDENT´S BOOK - WETZ, B.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 308 Kč
Maximální cena: 346 Kč
Ušetríte až: 38 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: ADVENTURES PRE-INTERMEDIATE STUDENT´S BOOK - WETZ, B.. A topic-based course with four levels, perfect for maintaining the

interest and motivation of young teenagers. Key features Adventures

builds students' confidence through the use of clear grammar

presentations, varied practice exercises, and guided skills work.

The highly motivating topics have been carefully chosen to appeal

to teenagers. The clear syllabus offers an analytical approach to

grammar, as well as extensive and varied practice. Strong emphasis

is placed on skills development and study skills. There is a

systematic approach to vocabulary building. The variety of

challenging and enjoyable activities motivate students to

participate fully in class. The optional 'World of English'

sections exploit functional and everyday language, cross-cultural

topics, and authentic pop songs. Publikace: ADVENTURES PRE-INTERMEDIATE STUDENT´S BOOK - WETZ, B.. Tématický kurz ve čtyřech úrovních, ideální pro udržení zájmu a motivace mladých teenagerů. Klíčové vlastnosti Dobrodružství buduje důvěru studentů prostřednictvím použití jasných gramatických prezentací, různá cvičení, a řízené dovedností práce. Vysoce motivující témata jsou pečlivě vybírána, aby apelovala na teenagery. Sylabus nabízí analytický přístup k gramatice, stejně jako rozsáhlá a rozmanitá cvičení. Velký důraz je kladen na rozvoj dovedností a studijních dovedností. K dispozici je systematický slovník. Různé náročnosti a činnosti motivují studenty k plnému zapojení ve třídě. Čtyřdílná učebnice angličtiny pro střední školy. Vzbuzuje v teenagerech zájem a motivuje ke studiu jazyka. Jasná prezentace gramatiky, trénink všech jazykových dovedností, zajímavá motivující témata, systematické budování slovní zásoby. Adventures Pre-Intermediate is an English course for teenagers featuring an analytical approach to grammar, an emphasis on skills development and study skills, a systematic approach to vocabulary building and activities designed to motivate students to participat Čtyřdílný kurz určený pro starší žáky, zajímavá témata odpovídající zájmům dnešních teenagerů. - učebnice ( úroveň Pre-Intermediate)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.