Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Otto Eibl, Roman Chytilek, Jakub Šedo, Maxmilián Strmiska: Volební komplexy zemí V4

Učebnice/Odborná literatura

Otto Eibl, Roman Chytilek, Jakub Šedo, Maxmilián Strmiska: Volební komplexy zemí V4

Hodnocení: 1x
  • 4

Volební komplexy zemí V4 – Studie k pojetí víceúrovňového volebního prostoru - Otto Eibl, Roman Chytilek, Maxmilián Strmiska, Jakub Šedo. Utváření nové politologické perspektivy výzkumu prostorově-institucionálních aspektů volebního chování a stranické soutěže ve víceúrovňových uspořádáních, tj. v soustavách s více ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Otto Eibl, Roman Chytilek, Jakub Šedo, Maxmilián Strmiska: Volební komplexy zemí V4 koupíte i tady

Specifikace Otto Eibl, Roman Chytilek, Jakub Šedo, Maxmilián Strmiska: Volební komplexy zemí V4

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 150 Kč

Utváření nové politologické perspektivy výzkumu prostorově-institucionálních aspektů volebního chování a stranické soutěže ve víceúrovňových uspořádáních, tj. v soustavách s více než jednou úrovní vlá ... a dál?

Produkt Otto Eibl, Roman Chytilek, Jakub Šedo, Maxmilián Strmiska: Volební komplexy zemí V4

Otto Eibl, Roman Chytilek, Jakub Šedo, Maxmilián Strmiska: Volební komplexy zemí V4 - parametry

Název produktu: Otto Eibl, Roman Chytilek, Jakub Šedo, Maxmilián Strmiska: Volební komplexy zemí V4
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 150 Kč
Maximální cena: 191 Kč
Ušetríte až: 41 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Volební komplexy zemí V4 – Studie k pojetí víceúrovňového volebního prostoru - Otto Eibl, Roman Chytilek, Maxmilián Strmiska, Jakub Šedo. Utváření nové politologické perspektivy výzkumu prostorově-institucionálních aspektů volebního chování a stranické soutěže ve víceúrovňových uspořádáních, tj. v soustavách s více než jednou úrovní vládnutí a reprezentace, představuje v soudobé politologii výzvu mimořádného významu. Tato kniha představuje originální příspěvek české provenience ke studiu více­úrovňového volebního chování a stranicko-volební soutěže v České republice, Polsku, Maďarsku a na Slovensku, a to k takovému druhu studia, jež respektuje prostorovou členitost politických systémů a snaží se brát patřičně v úvahu jak horizontální (vnitroúrovňové), tak vertikální (meziúrovňové) vazby a rysy volebních a stranických fenoménů a procesů. Na rozdíl od tradičního rigidního úhlu pohledu, v jehož rámci nebylo možné představit si víceúrovňové systémy jinak než jako přísně hierarchická, stupňovitá uspořádání, vycházejí autoři z otevřeného pojetí komplexů volebních úrovní, umožňujícího nový pohled na vazby a interakce volebních i stranických procesů a jevů. Klíčovými znaky publikace jsou snaha o inovaci pojmového aparátu a důraz kladený na nepředpojatost a otevřenost uplatňované badatelské perspektivy. Knihu lze chápat jako základní příspěvek k rozsáhlému a dynamicky se rozvíjejícímu tématu. Autorský kolektiv tvoří členové Institutu pro srovnávací politologický výzkum a katedry politologie Fakulty sociálních studií Masarykovy univerzity. Volební komplexy zemí V4 – Studie k pojetí víceúrovňového volebního prostoru - Otto Eibl, Roman Chytilek, Maxmilián Strmiska, Jakub Šedo od nakladatelství Centrum pro studium demokracie v kategorii | Politologie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor knihy kolektív autorov, Vydavatelstvo CDK, , Studie k pojetí víceúrovňového volebního prostoru


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.