Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dýchání » Srovnání cen Otrivin 1 PM sprej 10 ml

Léky na dýchání

Otrivin 1 PM sprej 10 ml

Hodnocení: 31x
  • 3.3871

Uvolňuje ucpaný nos do 5 minut a působí až 12 hodin. Předchází podráždění nosní sliznice. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Otrivin 0,5‰ Xylometazolini hydrochloridum Nosní kapky Otrivin 0,5‰ Xylometazolini hydrochloridum Nosní sprej s dávkovačem Otrivin 1‰ Xylometazolini hydrochloridum Nosní kapky ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Otrivin 1 PM sprej 10 ml

Kategorie Léky na dýchání
Výrobce NOVARTIS
Nejnižší cena 86 Kč

... a dál?

Produkt Otrivin 1 PM sprej 10 ml

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Otrivin 1 PM sprej 10 ml - parametry

Název produktu: Otrivin 1 PM sprej 10 ml
Výrobce: NOVARTIS
Minimální cena: 86 Kč
Maximální cena: 96 Kč
Ušetríte až: 10 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.39 bodů z 5
Počet hodnocení: 31 x
Hodnocení:
  • 3.3871
Podrobný popis:

Uvolňuje ucpaný nos do 5 minut a působí až 12 hodin. Předchází podráždění nosní sliznice. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Otrivin 0,5‰ Xylometazolini hydrochloridum Nosní kapky Otrivin 0,5‰ Xylometazolini hydrochloridum Nosní sprej s dávkovačem Otrivin 1‰ Xylometazolini hydrochloridum Nosní kapky Otrivin 1‰ Xylometazolini hydrochloridum Nosní sprej s dávkovačem Otrivin 1‰ Spray Xylometazolini hydrochloridum Nosní sprej, roztok Léčivá látka: Otrivin 0,5‰ obsahuje xylometazolini hydrochloridum 0,5 mg v 1 ml roztoku. Otrivin 1‰ obsahuje xylometazolini hydrochloridum 1 mg v 1 ml roztoku. Pomocné látky: Dihydrát dihydrogenfosoforečnanu sodného, dodekahydrát hydrogenfosforečnanu sodného, chlorid sodný, benzalkonium chlorid, dihydrát edetanu disodného, hydroxypropylmetylcelulosa, sorbitol 70% nekrystalizující, čištěná voda. Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek Otrivin musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 7 dnů (u dětí do 5 dnů), musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je přípravek Otrivin a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek Otrivin používat 3. Jak se přípravek Otrivin používá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak přípravek Otrivin uchovávat 6. Další informace 1. CO JE PŘÍPRAVEKOTRIVIN A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Otrivin snižuje nadměrné překrvení nosní sliznice, což rychle uvolní ucpaný nos. Zvlhčující formule také obsahuje zklidňující látky, které pomáhají předejít suchosti a podráždění nosní sliznice. Otrivin rychle uvolní ucpaný nos a ulehčí dýchaní. Otrivin se používá pro obnovení průchodnosti ucpaného nosu způsobeného nachlazením, sennou rýmou nebo jinou alergickou rýmou, zánětem dutin. Účinek Otrivinu nastupuje v průběhu několika minut a trvá po dobu až 12 hodin. Je dobře snášen, dokonce i pacienty s citlivou nosní sliznicí. Otrivin se dále může používat na doporučení lékaře jako pomocná léčba při infekcích ucha, pomáhá snížit překrvení sliznice nosu a hltanu. Váš lékař Vám ho také může předepsat v případě vyšetření nosu. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK OTRIVIN POUŽÍVAT Nepoužívejte Otrivin: jestliže jste přecitlivělý/á na léčivou látku nebo na kteroukoliv další složku přípravku. jestliže jste v nedávné době podstoupili operaci v oblasti nosohltanu. Pokud se Vás týká kterákoliv z výše uvedených skutečností, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem, protože pro Vás za těchto okolností nemus


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.