Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Otomar Kittnar, Mikuláš Mlček: Atlas fyziologických regulací

Učebnice/Odborná literatura

Otomar Kittnar, Mikuláš Mlček: Atlas fyziologických regulací

Hodnocení: 1x
  • 4

Atlas fyziologických regulací - Kittnar Otomar, Mlček Mikuláš Atlas je pojat jako převážně obrazová učebnice s doprovodným shrnujícím textem, kde hlavním vysvětlujícím prvkem je schéma. Jednotlivá schémata popisují složité řídící obvody pomocí zjednodušených blokových zpětnovazebných obvodů, které napomáhají k ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Atlas fyziologických re..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Otomar Kittnar, Mikuláš Mlček: Atlas fyziologických regulací koupíte i tady

Specifikace Otomar Kittnar, Mikuláš Mlček: Atlas fyziologických regulací

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 319 Kč

Převážně obrazová učebnice s 329 schématy a s doprovodným shrnujícím textem. Schémata popisují složité řídící obvody pomocí zjednodušených blokových zpětnovazebných obvodů, které napomáhají k pochopen ... a dál?

Produkt Otomar Kittnar, Mikuláš Mlček: Atlas fyziologických regulací

Otomar Kittnar, Mikuláš Mlček: Atlas fyziologických regulací - parametry

Název produktu: Otomar Kittnar, Mikuláš Mlček: Atlas fyziologických regulací
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 319 Kč
Maximální cena: 399 Kč
Ušetríte až: 80 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Atlas fyziologických regulací - Kittnar Otomar, Mlček Mikuláš Atlas je pojat jako převážně obrazová učebnice s doprovodným shrnujícím textem, kde hlavním vysvětlujícím prvkem je schéma. Jednotlivá schémata popisují složité řídící obvody pomocí zjednodušených blokových zpětnovazebných obvodů, které napomáhají k pochopení regulačních pochodů v organizmu a které jsou zodpovědné za udržování stálého vnitřního prostředí organizmu. Dvojbarevná publikace s 329 schématy je určena studentům medicíny, popřípadě nelékařských zdravotnických oborů, ale pro svoji jednoduchost a vysokou didaktickou hodnotu je užitečná i v postgraduálním studiu. Cílem knihy je jednoduše vysvětlit základní mechanizmy, které jsou za řídící pochody v našem těle zodpovědné. Druhým hlavním posláním knihy je zdůraznit a ve schématech zakotvit, že jednotlivé děje, které v organizmu probíhají, slouží jeho jednotě, udržují stálost jeho vnitřního prostředí a jsou nedílnou součástí integrovaného celku; tedy, že existuje významná jednota mezi všemi systémy organizmu. Atlas obsahuje základní kapitoly fyziologie člověka s tím, že probírá hlavní regulační procesy, které jsou zodpovědné za řízení pochodů v daném orgánovém systému tak, aby fungoval ve prospěch aktuálních potřeb celého organizmu. Protože regulace jsou nesporným základem celé moderní fyziologie, představuje vlastně tato kniha učebnici fyziologie - ovšem s trochu jiným než popisným úhlem pohledu. Nejsou podrobně popisovány jednotlivé procesy, jak je tomu u klasické učebnice, ale jednoduchou obrazovou formou je zde vysvětleno, jak jsou řízeny. z kategorie Knihy | Učebnice | VŠ a VOŠ | Medicína, Zdravotnictví | Medicína, lékařství od GRADA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.