Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Oto Novotný: Trestní právo hmotné 1.+.2.+3. díl - Oto Novotný

Učebnice/Odborná literatura

Oto Novotný: Trestní právo hmotné 1.+.2.+3. díl - Oto Novotný

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Osvědčená vysokoškolská učebnice trestního práva hmotného, která má své místo i v knihovnách soudců, advokátů, státních zástupců, policistů, probačních úředníků a jiných odborníků. Jedná se o dílo autorského týmu katedry trestního práva Právnické fakulty Univerzity Karlovy a externích spolupracovníků pod vedením ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Oto Novotný: Trestní právo hmotné 1.+.2.+3. díl - Oto Novotný

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 1 279 Kč

Páté, jubilejní, zcela přepracované a aktualizované vydání třídílné vysokoškolské učebnice trestního práva. Těžiště práce spočívá ve výkladu základních pojmů a institutů v oboru trestního práva hmotné ... a dál?

Produkt Oto Novotný: Trestní právo hmotné 1.+.2.+3. díl - Oto Novotný

Oto Novotný: Trestní právo hmotné 1.+.2.+3. díl - Oto Novotný - parametry

Název produktu: Oto Novotný: Trestní právo hmotné 1.+.2.+3. díl - Oto Novotný
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 279 Kč
Maximální cena: 1 282 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Osvědčená vysokoškolská učebnice trestního práva hmotného, která má své místo i v knihovnách soudců, advokátů, státních zástupců, policistů, probačních úředníků a jiných odborníků. Jedná se o dílo autorského týmu katedry trestního práva Právnické fakulty Univerzity Karlovy a externích spolupracovníků pod vedením prof. JUDr. Oto Novotného, CSc., které vychází již v 6. vydání, a to ve třech dílech (Obecná část, Zvláštní část, Judikatura). Oproti předchozím vydáním je 6. vydání podstatně zdokonaleno z hledisek odborných i pedagogických. Do učebnice byla zařazena kapitola o kriminalitě a její kontrole, výklad o internacionalizaci a europeizaci trestního práva, exkurz k otázce trestní odpovědnosti právnických osob a kapitola o trestním právu mladistvých. Výklad je zaměřen de lege lata i de lege ferenda, přičemž již vychází z nového trestního zákoníku (zákon č. 40/2009 Sb.) účinného od 1. 1. 2010. Prvořadou pozornost věnuje 6. vydání spojení teoretických výkladů s praxí. Teoretické problémy a problémy aplikace zákonné úpravy jsou v učebnici demonstrovány na velkém množství konkrétních příkladů. Podle vzoru nejlepších zahraničních učebnic je do práce s příklady vnesen určitý hlubší řád. Stejně jako předchozí vydání má učebnice III. díl obsahující vybrané judikáty k otázkám obecné i zvláštní části trestního práva hmotného. U vybraných institutů je výklad demonstrován i na grafech a tabulkách a těchto prostředků je v učebnici použito i při výkladu empirických poznatků (struktura kriminality, aplikované tresty, indexy počtu vězňů aj.) Autor : Oto Novotný, Páté, jubilejní, zcela přepracované a aktualizované vydání třídílné vysokoškolské učebnice trestního práva. Těžiště práce spočívá ve výkladu základních pojmů a institutů v oboru trestního práva hmotného. Dílo se neomezuje jen na teoretický výklad, ale u řady otázek formuluje k platné právní úpravě své výhrady, případně návrhy jiných postupů. Dílo je určeno nejen pro studenty, ale i pro praktické využití. Druh sortimentu : Kniha, Trestní právo hmotné 1.+.2.+3. díl, Jazyk : Čeština, Počet stran : neuvedeno Autor: Oto NovotnýNakladatelství: ASPIVazba: Pevná bez přebalu leskláRozměry (výška x šířka x tloušťka): 127x127x80 mmISBN: 978-80-7357-261-7


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.