MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Srovnání cen Oto Jurnečka: Šest pilířů cenzury

Knihy

Oto Jurnečka: Šest pilířů cenzury

Hodnocení: 0x
  • 4
EAN: 9788090657397

Šest pilířů cenzury - Příručka moderního Koniáše - Oto Jurnečka Autor Oto Jurnečka věří v pracné hledání pravdy prostřednictvím analýzy strohých dat, ale i pomocí selského rozumu, kterým někteří opovrhují. Jako bloger se začal čím dál častěji setkávat s rafinovanými způsoby omezování svobody slova. Začal o tom psát ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.61685
skladem

Jaké má kniha
Šest pilířů cenzury
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Oto Jurnečka: Šest pilířů cenzury

Specifikace Oto Jurnečka: Šest pilířů cenzury

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 188 Kč

Kniha autor Oto Jurnečka, 192 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá. Autor Oto Jurnečka věří v pracné hledání pravdy prostřednictvím analýzy strohých dat, ale i pomocí selského rozumu, kterým někteří opovrhují. Jako bloger se začal čím dál častěji setkávat s rafinovanými způsoby omezování svobody slova. Začal o tom psát blog - a je z toho kniha. A přichází v pravý čas! Na jednom místě jsou představeny všechny běžné praktiky, které pomáhají marginalizovat nepodporované názory i jejich nositele. Bohužel » ... a dál?

Produkt Oto Jurnečka: Šest pilířů cenzury

Oto Jurnečka: Šest pilířů cenzury - parametry

Název produktu: Oto Jurnečka: Šest pilířů cenzury
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 188 Kč
Maximální cena: 223 Kč
Ušetríte až: 35 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Šest pilířů cenzury - Příručka moderního Koniáše - Oto Jurnečka Autor Oto Jurnečka věří v pracné hledání pravdy prostřednictvím analýzy strohých dat, ale i pomocí selského rozumu, kterým někteří opovrhují. Jako bloger se začal čím dál častěji setkávat s rafinovanými způsoby omezování svobody slova. Začal o tom psát blog - a je z toho kniha. A přichází v pravý čas! Na jednom místě jsou představeny všechny běžné praktiky, které pomáhají marginalizovat nepodporované názory i jejich nositele. Bohužel většina lidí chápe popisované praktiky jako bohulibé, jako nutnou cestu k pravdě. Kniha je rozdělena do dvou částí: 1. První část představuje některé nejběžnější argumenty, jimiž je zavedení cenzury zdůvodňováno. Autor je rozporuje a poukazuje na jejich slabé stránky. 2. Druhá část obsahuje řadu konkrétních případů současné cenzury, a to jak ve světě, tak u nás. Na těchto případech se ukazuje, že iniciátoři cenzurních zásahů neměří všem stejným metrem a jejich skutečným cílem není hledání pravdy, ale umlčení politických oponentů. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Sociologie od Naštvané matky naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Oto Jurnečka: Šest pilířů cenzury

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.