Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Otevření duchovního oka

Knihy

Otevření duchovního oka

Hodnocení: 1x
  • 4

Nejucelenější přehled duchovních myšlenek, názorů, ale i praktických rad. Tato kniha se tvořila několik let a autorům se podařil sepsat světový unikát z oblasti duchovní filozofie. Všechny názory, v knize uvedené, jsou původní a natolik unikátní, že nic podobného asi nikde jinde nenajdete! Myšlenky a závěry v ní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83847
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Otevření duchovního oka

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 104 Kč

Publikace: Otevření duchovního oka - Jana Brzobohatá;Josef Staněk. Kniha poskytuje nejkomplexnější pohled na smysl a vývoj člověka z pohledu duchovní filozofie a zdraví. Druhé přepracované a rozšířené vydání. V příloze celé evangelium podle Tomáše. Publikace: Otevření duchovního oka - Jana Brzobohatá;Josef Staněk. ... a dál?

Produkt Otevření duchovního oka

Otevření duchovního oka - parametry

Název produktu: Otevření duchovního oka
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 104 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 45 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nejucelenější přehled duchovních myšlenek, názorů, ale i praktických rad. Tato kniha se tvořila několik let a autorům se podařil sepsat světový unikát z oblasti duchovní filozofie. Všechny názory, v knize uvedené, jsou původní a natolik unikátní, že nic podobného asi nikde jinde nenajdete! Myšlenky a závěry v ní uvedené překračují vše, co se doposud v oblasti duchovní filozofie napsalo a vydalo. Teoreticky by z ní měl čerpat každý člověk, kterému není slovo „duchovno“ cizí. Klíčem k budoucnosti, k přežití lidstva, je poznání všech úrovní bytí člověka a zákonů v nich, daných Podstatou světa. Za hledáním velké Pravdy se v knize vydávají i autoři, i když tím vědomím, že slovy je možno se k Pravdě pouze více či méně přiblížit. Kniha se od okamžiku jejího 1. vydání v r. 1995 stala pro mnohé duchovně hledající lidi základní učebnicí duchovní filozofie. Do začátku r. 2009 se jí prodalo více než 10 000 kusů a stále patří mezi nejprodávanější tituly. Ve druhém přepracovaném vydání jsou detailněji propracována dvě nová paradigmata současné doby: 1. Skončila doba předkládání dogmat k věření. 2. Odpovědnost za duchovní rozvoj jednotlivce je přeložena plně na člověka jako jedince. Kdo tuto knihu přečte shledá, že svět se mu jeví jinak, než jej viděl předtím. Kdo prakticky začne provádět sedm Ježíšových rituálů, působících na podvědomí člověka, po určité době sám bude přímo vidět mechanismus chodu "božích mlýnů". Nebude již pouze věřící, ale vědoucí. J. Staněk, J. Brzobohatá. V příloze celé evangelium podle Tomáše. Druhé přepracované a rozšířené vydání. Pravda nevítězí. Pravda je. Vítězí člověk, který ji pozná a žije. Tato kniha zatím poskytuje nejkomplexnější pohled na smysl a vývoj člověka z pohledu duchovní filosofie a zdraví. brož. ISBN 80-238-6752-0. ISBN 80-238-6752-0.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.