Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Otakar Slanař: Obsahy a rozbory děl

Učebnice/Odborná literatura

Otakar Slanař: Obsahy a rozbory děl

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace je shodně s učebnicí LITERATURA – přehled SŠ učiva rozdělena do 21 tematických okruhů (vyjma kapitoly Základy literární teorie, zařazené pouze v učebnici literatury), které chronologicky mapují vývoj světové a české literatury od jejích počátků až po současnost. OBSAHY A ROZBORY DĚL se v žádném případě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86673
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Otakar Slanař: Obsahy a rozbory děl koupíte i tady

Specifikace Otakar Slanař: Obsahy a rozbory děl

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 158 Kč

Publikace je shodně s učebnicí LITERATURA – přehled SŠ učiva rozdělena do 21 tematických okruhů (vyjma kapitoly Základy literární teorie, zařazené pouze v učebnici literatury), které chronologicky mapují vývoj světové a české literatury od jejích počátků až po současnost. OBSAHY A ROZBORY DĚL se v žádném případě nesnaží nahradit vlastní četbu, která je při studiu literatury nezbytná. Snahou autorů bylo předložit čtenáři takovou knihu, která mu poskytne základní údaje o autorovi a jeho tvorbě, ale zejména mu ukáže, » ... a dál?

Produkt Otakar Slanař: Obsahy a rozbory děl

Otakar Slanař: Obsahy a rozbory děl - parametry

Název produktu: Otakar Slanař: Obsahy a rozbory děl
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 158 Kč
Maximální cena: 189 Kč
Ušetríte až: 31 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace je shodně s učebnicí LITERATURA – přehled SŠ učiva rozdělena do 21 tematických okruhů (vyjma kapitoly Základy literární teorie, zařazené pouze v učebnici literatury), které chronologicky mapují vývoj světové a české literatury od jejích počátků až po současnost. OBSAHY A ROZBORY DĚL se v žádném případě nesnaží nahradit vlastní četbu, která je při studiu literatury nezbytná. Snahou autorů bylo předložit čtenáři takovou knihu, která mu poskytne základní údaje o autorovi a jeho tvorbě, ale zejména mu ukáže, jak lze s literárním dílem při jeho čtení a analýze pracovat. V centru pozornosti proto stojí jednotlivé aspekty, které jako celek dílo vytvářejí a podílejí se na jeho originalitě, ale i ty, které charakteristicky reprezentují autorovu tvorbu (či dané období, literární směr apod.). Pro oživení a názornost je vždy zařazena krátká ukázka. Další přínosnou věcí předkládané učebnice je citát známé osobnosti, zpravidla literárního kritika či spisovatele. Jsou vybrány takové citáty a ty osobnosti, které se k danému dílu či autorovi přínosně, zajímavě a výstižně vyjádřili. Kniha Obsahy a rozbory děl k literatuře, Autor , Anotace: Obsahem střední slovník zpracovaný pro širší okruh českých uživatelů. Slovník vychází z platné pravopisné normy pro Nová pravidla německého pravopisu z r. 1996. Slovní zásoba využívá ustálené aktuální terminologie obohacené o některé hovorové, slangové výrazy z oblasti studentského života a sportu. Do slovníku, vzhledem k rozsahu, nebyla zařazena ú ... Publikace: Obsahy a rozbory děl k literatuře - Mgr. O. Slanař;Mgr. M. Kostková;Mgr. R. Kanda;Mgr. L. Krausová;Mgr. L. Foldyna. Publikace: Obsahy a rozbory děl k literatuře - Mgr. O. Slanař;Mgr. M. Kostková;Mgr. R. Kanda;Mgr. L. Krausová;Mgr. L. Foldyna. Otakar Slanařk Literatuře - Přehledu SŠ učivaVYUKA.CZ 2006, edice MaturitaKniha, čeština, 256 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.