Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Osho: Promluv k nám o lásce

Knihy naučná literatura

Osho: Promluv k nám o lásce

Hodnocení: 1x
  • 4

Milujte jeden druhého, nečiňte však z lásky pouto. Nechť je raději mořem, vlnícím se mezi břehy vašich duší. Milujte jeden druhého, nečiňte však z lásky pouto. Nechť je raději mořem, vlnícím se mezi břehy vašich duší. Zpívejte, tančete a radujte se spolu, ale dopřejte si chvíle samoty, stejně jako jsou osamoceny ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Promluv k nám o lásce
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Osho: Promluv k nám o lásce koupíte i tady

Specifikace Osho: Promluv k nám o lásce

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 225 Kč

Milujte jeden druhého, nečiňte však z lásky pouto. Nechť je raději mořem, vlnícím se mezi břehy vašich duší. Milujte jeden druhého, nečiňte však z lásky pouto. Nechť je raději mořem, vlnícím se mezi břehy vašich duší. Zpívejte, tančete a radujte se spolu, ale dopřejte si chvíle samoty, stejně jako jsou osamoceny struny loutny, a přesto se zachvívají touž hudbou. Dejte druhému své srdce. Ne však do držení, neboť vaše srdce může držet jen ruka Života. Stůjte při sobě, ne však příliš těsně, neboť pilíře chrámu stojí » ... a dál?

Produkt Osho: Promluv k nám o lásce

Osho: Promluv k nám o lásce - parametry

Název produktu: Osho: Promluv k nám o lásce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 225 Kč
Maximální cena: 288 Kč
Ušetríte až: 63 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Milujte jeden druhého, nečiňte však z lásky pouto. Nechť je raději mořem, vlnícím se mezi břehy vašich duší. Milujte jeden druhého, nečiňte však z lásky pouto. Nechť je raději mořem, vlnícím se mezi břehy vašich duší. Zpívejte, tančete a radujte se spolu, ale dopřejte si chvíle samoty, stejně jako jsou osamoceny struny loutny, a přesto se zachvívají touž hudbou. Dejte druhému své srdce. Ne však do držení, neboť vaše srdce může držet jen ruka Života. Stůjte při sobě, ne však příliš těsně, neboť pilíře chrámu stojí odděleně a dub neroste ve stínu cypřiše, ani cypřiš ve stínu dubu. Knihy, jako je Prorok (od Chalíl Džibrán), jsou ve skutečnosti daleko posvátnější než ty, které se za svaté vydávají. Umožňují nám zachytit záblesk téže zkušenosti, která stála za jejich vznikem. Velikost onoho prožitku nelze vtěsnat do slov, ale něco přec... snad ani celou růži ne, jen pár okvětních lístků... A ony jsou důkazem, že růže existuje. Stačí, abyste otevřeli okno; vánek je pak může přinést k vám. Lístky, které spolu s vánkem proniknou do nitra vaší bytosti, jsou pozvánkou z neznáma. Jsou voláním Boha, jenž vás vybízí, abyste se vydali na dlouhou pouť. Bez této pouti ztrácí váš život smysl, vázne a drhne, vy sami nemáte smysl - a ve skutečnosti ani nežijete. Člověk se stane hledající bytostí ve chvíli, kdy si uvědomí, že tato světská xistence není všechno. Že život musí zahrnovat mnohem víc. Že skrývá poklady, o nichž nemáme ani tušení. Jinak by to byl jen kolotoč ranních vstávání, snídaní, odchodů do práce a návratů domů, kolotoč, který se od kolébky k hrobu točí stále stejně. Dokud se nestanete hledajícím, budete dál jen dýchat vzduch a přežívat a zemřete, aniž si vůbec uvědomíte, co je život. Požehnaný člověk je ten, který se stal dveřmi do neznáma, dveřmi k tajemstvím a mystériím. Autor: Osho Nakladatelství: Fontána Popis: počet stran 230, pevná vazba, velikost 210 x 150 mm „Pak řekla Almitra: Promluv k nám o lásce. A Almustafa pozvedl hlavu a pohlédl na lidi a na ně padlo ticho. Mocným hlasem k nim pak promluvil: Když vám dá láska znamení, následujte ji, i když její cesty jsou nesnadné a příkré. A když vás její křídla obestřou, nebraňte se jim, i když meč skrytý v jejích perutích vás možná zraní. A když k vám promlouvá, uvěřte v ni, i kdyby její hlas rozprášil vaše sny jak severák, jenž mění zahrady v pustinu.“


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.