Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Osho: Intuice

Knihy

Osho: Intuice

Hodnocení: 1x
  • 4

Intuice je darem a velmi užitečným nástrojem, který jsme my lidé dostali do vínku. Intuice představuje "partnerku" intelektu, protože nám zprostředkovává informace na zcela jiné úrovni než rozum i emoce. Myslíte na své blízké a chcete, aby je andělé doprovázeli na jejich cestě životem a poskytovali jim ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86889

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Osho: Intuice koupíte i tady

Specifikace Osho: Intuice

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 180 Kč

Osho v této knize pokračuje v sérii promluv na různá ucelená témata. Velmi důležitým nástrojem, který jsme my lidé dostali do vínku, je intuice. Intuice představuje "partnerku" intelektu, protože nám zprostředkovává informace na zcela jiné úrovni než rozum i emoce. Dá se říci, že intuice je intuice je vstupem do světa vyšší skutečnosti, do duchovního rozměru bytí ... ... a dál?

Produkt Osho: Intuice

Osho: Intuice - parametry

Název produktu: Osho: Intuice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 180 Kč
Maximální cena: 226 Kč
Ušetríte až: 46 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Intuice je darem a velmi užitečným nástrojem, který jsme my lidé dostali do vínku. Intuice představuje "partnerku" intelektu, protože nám zprostředkovává informace na zcela jiné úrovni než rozum i emoce. Myslíte na své blízké a chcete, aby je andělé doprovázeli na jejich cestě životem a poskytovali jim ochranu v každý okamžik jejich života? Umístěte jejich fotografii do tohoto nádherného fotorámečku s andělem držícím vybroušenou skleněnou kouli. Fotorámeček s andělem je vhodný na fotografie ve velikosti 15 x 10 cm. Andělé - kdo jsou a jak nám pomáhají?

Andělé jsou inteligentní božské bytosti světla, jejichž nejvyšším cílem je chránit a pomáhat všem bytostem zde na Zemi. Chrání naše kroky a to i kroky těch, kdož tvrdí, že v jejich existenci nevěří. Určitě si každý z nás vybaví chvíle ve svém životě, kdy nechybělo mnoho a jeho život či život blízkého člověka mohl předčasně vyhasnout. Ale nestalo se to, souhrou okolností - jakoby zázrakem, se situace vyvinula tak, že došel k minimální újmě. I takto vypadá práce andělů. Mnozí z nás již pocítili jejich láskyplnou pomoc v těžkých chvílích, i když to mohou přisuzovat "náhodě". Když nás události života svírají a my i přes svoje snahy nedokážeme situaci změnit, přestáváme věřit a utápíme se ve svém smutku a beznaději, právě v těchto chvílích se můžeme obrátit na milostivou pomoc našich celoživotních ochránců - andělů. Nikdo z nás nevidí do všech konců, každá situace, na první pohled neřešitelná, má svůj účel i své řešení, ačkoli my to přes závoj smutku a bolesti nedokážeme vnímat. Výška x šířka fotorámečku

20 x 17,5 cm Na velikost fotografie

10 x 15 cm (nebo 9 x 13 cm) Materiál

pryskyřice - polyresin Publikace: Intuice - Vědění, jež přesahuje logiku - Osho. Osho v této knize pokračuje v sérii promluv na různá ucelená

témata.

Velmi důležitým nástrojem, který jsme my lidé dostali do vínku, je

intuice. Intuice představuje "partnerku" intelektu, protože nám

zprostředkovává informace na zcela jiné úrovni než rozum i emoce.

Dá se říci, že intuice je intuice je vstupem do světa vyšší

skutečnosti, do duchovního rozměru bytí ... Publikace: Intuice - Vědění, jež přesahuje logiku - Osho.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.