Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Orson Scott Card: Vykoupení Kryštofa Kolumba

Próza - beletrie

Orson Scott Card: Vykoupení Kryštofa Kolumba

Hodnocení: 1x
  • 4

Vykoupení Kryštofa Kolumba Mistr.díla SF - Orson Scott Card. Vykoupení Kryštofa Kolumba sice není nejznámějším Cardovým dílem, ale mnozí ho pokládají za jeho nejvyzrálejší a možná i nejlepší román. Každý ví, jak zničující účinek mělo objevení Ameriky na tamní domorodé obyvatelstvo. Představte si tedy, že vědci z ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88361
skladem

Jaké má kniha
Vykoupení Kryštofa Kolu..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Orson Scott Card: Vykoupení Kryštofa Kolumba

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 240 Kč

Po letech válek, hladu a živelných pohrom se zmenšující lidské populaci naskytla jiskřička naděje. Institut minulosti při svém průzkumu dějin a hledání příčin katastrof devastujících Zemi nade vší pochybnost prokázal, že veškerá neštěstí spustila proslulá objevitelská výprava Kryštofa Kolumba. Ale zásahy do běhu historie se mohou ukázat jako velmi nebezpečné – kdo zaručí, že případné změny přinesou očekávaný výsledek? Kdo zaručí, že nové se neukáže být ještě horší než staré? Kdo se odváží ukázat lidstvu novou, » ... a dál?

Produkt Orson Scott Card: Vykoupení Kryštofa Kolumba

Orson Scott Card: Vykoupení Kryštofa Kolumba - parametry

Název produktu: Orson Scott Card: Vykoupení Kryštofa Kolumba
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 240 Kč
Maximální cena: 322 Kč
Ušetríte až: 82 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Vykoupení Kryštofa Kolumba Mistr.díla SF - Orson Scott Card. Vykoupení Kryštofa Kolumba sice není nejznámějším Cardovým dílem, ale mnozí ho pokládají za jeho nejvyzrálejší a možná i nejlepší román. Každý ví, jak zničující účinek mělo objevení Ameriky na tamní domorodé obyvatelstvo. Představte si tedy, že vědci z budoucnosti tuto tragédii pečlivě prostudovali a rozhodli se tok dějin změnit. Nejdříve je však nutné zjistit, co vlastně pohánělo Kolumba tak silně v jeho objevitelské snaze... A to je úkol pro dvojici pozorovatelů, manželský pár a později i pro jejich dceru. Kolumbus se v jejich očích proměňuje z dobře známé historické postavy v charismatického vůdce, hluboce věřícího člověka a muže mnoha předností i slabostí, které korespondují s dobovým chápáním světa. Zcela samostatný román Vykoupení Kryštofa Kolumba patří díky pečlivě a věrohodně vystavěným charakterům k vrcholným dílům science fiction s motivem cest v čase. Vykoupení Kryštofa Kolumba Mistr.díla SF - Orson Scott Card od nakladatelství Seqoy s.r.o. v kategorii Sci-fi | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Po letech válek, hladu a živelných pohrom se zmenšující lidské populaci naskytla jiskřička naděje. Institut minulosti při svém průzkumu dějin a hledání příčin katastrof devastujících Zemi nade vší pochybnost prokázal, že veškerá neštěstí spustila proslulá objevitelská výprava Kryštofa Kolumba.
  • Ale zásahy do běhu historie se mohou ukázat jako velmi nebezpečné - kdo zaručí, že případné změny přinesou očekávaný výsledek? Kdo zaručí, že nové se neukáže být ještě horší než staré? Kdo se odváží ukázat lidstvu novou, lepší cestu?
  • A kdo si vůbec může být jist, že taková cesta existuje?
  • Zcela samostatný román Vykoupení Kryštofa Kolumba patří díky pečlivě a věrohodně vykresleným charakterům a zajímavému ději k vrcholným dílům science fiction s motivem cest v čase. A proto jej mnozí pokládají za jedno z nejlepších děl Orsona Scotta Carda. Orson Scott CardLASER 2011Kniha, čeština, 350 stran

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.