MENU

Srovnání cen » Koníčky a outdoor » Potřeby pro psy » Krmivo pro psy » Ostatní z kategorie krmivo pro psy » Srovnání cen Orling Gelacan Plus Profi 1000 g

Ostatní z kategorie krmivo pro psy

Orling Gelacan Plus Profi 1000 g

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8594004691477

GELACAN PROFI - MINER a Aacute;LN a Iacute; V a Yacute;(R)IVA - DOSPĚL a Yacute; PES V Z a Aacute;TĚ(R)IDoplňkov a eacute; krmivo k ochraně kost a iacute; a kloubů zaji a scaron;ťuj a iacute;c a iacute; současn a eacute; pod a aacute;v a aacute;n a iacute; kostn a iacute;ch miner a aacute;lů a kolagenu CHP - l a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Orling Gelacan Plus Profi 1000 g

Specifikace Orling Gelacan Plus Profi 1000 g

Kategorie Ostatní z kategorie krmivo pro psy
Výrobce ORLING
Nejnižší cena 819 Kč

GELACAN PROFI - MINERÁLNÍ VÝŽIVA - DOSPĚLÝ PES V ZÁTĚŽI Doplňkové krmivo k ochraně kostí a kloubů zajišťující současné podávání kostních minerálů a kolagenu CHP - látek, jejichž spojení pozitivně působí při dekalcifikaci probíhající na základě stresu a mechanického zatěžování. Obohaceno vitamínem E a selenem. Slouží k regeneraci kloubních povrchů, vaziv a kostí a zmírňuje obtíže způsobené degenerativními procesy pojivové tkáně, které jsou příčinou bolestí v pohybovém aparátu.  Dodává současně minerální látky » ... a dál?

Produkt Orling Gelacan Plus Profi 1000 g

Novinky z okolí


Orling Gelacan Plus Profi 1000 g - parametry

Název produktu: Orling Gelacan Plus Profi 1000 g
Výrobce: ORLING
Minimální cena: 819 Kč
Maximální cena: 1 100 Kč
Ušetríte až: 281 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

GELACAN PROFI - MINER a Aacute;LN a Iacute; V a Yacute;(R)IVA - DOSPĚL a Yacute; PES V Z a Aacute;TĚ(R)IDoplňkov a eacute; krmivo k ochraně kost a iacute; a kloubů zaji a scaron;ťuj a iacute;c a iacute; současn a eacute; pod a aacute;v a aacute;n a iacute; kostn a iacute;ch miner a aacute;lů a kolagenu CHP - l a aacute;tek, jejichž spojen a iacute; pozitivně působ a iacute; při dekalcifikaci prob a iacute;haj a iacute;c a iacute; na z a aacute;kladě stresu a mechanick a eacute;ho zatěžov a aacute;n a iacute;.Obohaceno vitam a iacute;nem E a selenem.Slouž a iacute; k regeneraci kloubn a iacute;ch povrchů, vaziv a kost a iacute; a zm a iacute;rňuje obt a iacute;že způsoben a eacute; degenerativn a iacute;mi procesy pojivov a eacute; tk a aacute;ně, kter a eacute; jsou př a iacute;činou bolest a iacute; v pohybov a eacute;m apar a aacute;tu. Dod a aacute;v a aacute; současně miner a aacute;ln a iacute; l a aacute;tky důležit a eacute; pro kostn a iacute; metabolismus a kolagenn a iacute; peptidy CHP a vyživuje jak kosti, tak i chrupavky a vazivov a yacute; apar a aacute;t, č a iacute;mž se pohyb st a aacute;v a aacute; pro psy m a eacute;ně problematick a yacute;m.Gelacan Profi se od Gelacanu Baby li a scaron; a iacute; množstv a iacute;m a poměry miner a aacute;ln a iacute;ch l a aacute;tek odpov a iacute;daj a iacute;c a iacute;mi potřeb a aacute;m dospěl a yacute;ch psů.Indikačn a iacute; skupina:doplňkov a eacute; krmivo, chondroprotektivum, miner a aacute;lov a yacute; doplněkIndikace:při prevenci a terapii dekalcifikace skeletu sportovn a iacute;ch či služebn a iacute;ch psůpro pos a iacute;len a iacute; pohybov a eacute;ho apar a aacute;tu a ovlivněn a iacute; miner a aacute;ln a iacute;ho hospod a aacute;řstv a iacute; organismupro star a scaron; a iacute; psy s pohybov a yacute;mi probl a eacute;my souvisej a iacute;c a iacute;mi s dekalcifikac a iacute; skeletuDoporučen a eacute; d a aacute;vkov a aacute;n a iacute;:6 g na 10 kg hmotnosti psa.Způsob použit a iacute;:Pod a aacute;vat denně dle hmotnosti psa po celou dobu zv a yacute; a scaron;en a eacute; fyzick a eacute; z a aacute;těže (minim a aacute;lně v a scaron;ak 2 měs a iacute;ce). Doplňkové krmivo k ochraně kostí a kloubů zajišťující současné podávání kostních minerálů a kolagenu CHP - látek, jejichž spojení pozitivně působí při dekalcifikaci probíhající na základě stresu a mechanického zatěžování. Obohaceno vitamínem E a selenem. Slouží k regeneraci kloubních povrchů, vaziv a kostí a zmírňuje obtíže způsobené degenerativními procesy pojivové tkáně, které jsou příčinou bolestí v pohybovém aparátu. Dodává současně minerální látky důležité pro kostní metabolismus a kolagenní peptidy CHP a vyživuje jak kosti, tak i chrupavky a vazivový aparát, čímž se pohyb stává pro psy méně problematickým. Gelacan Profi se od Gelacanu Baby liší množstvím a poměry minerálních látek odpovídajícími potřebám dospělých psů. Indikační skupina: doplňkové krmivo, chondroprotektivum, minerálový doplněk Ind


Přidat recenzi pro Orling Gelacan Plus Profi 1000 g

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Brit Care Dog Grain-free Adult Salmon & Potato 1 kg

Brit Care Dog Grain-free Adult Salmon & Potato 1 kg

Brit Care Dog Grain Free Adult Salmon and Potato. Kvalitní výživa pro dospělého psa malé či střední velikosti bez obilovin s vysokým obsahem masa, kvalitními tuky a přírodními doplňkovými látkami. Brit granule pro psy bez obilovin jsou kvalitním »

od 104 Kč

v 12 obchodech

Annamaet Feline Chicken & Fish 5,44 kg

Annamaet Feline Chicken & Fish 5,44 kg

Kompletní krmivo pro dospělé kočky a ve všech životních stádiích. Receptura je vyhlášená svou výjimečnou chutí, vyrobena z kvalitních kuřat a ryb a hnědé rýže, bez kukuřice a pšenice Annamaet Original Feline Chicken & Fish je receptura vyhlášená svou »

od 730 Kč

ve 3 obchodech

Applaws Dog Adult Large Breed Chicken 7,5 Kg

Applaws Dog Adult Large Breed Chicken 7,5 Kg

- 75% masa, žádné vedlejší živočišné produkty - obsahuje pouze maso, zeleninu a přírodní extrakty - žádné obiloviny, sója nebo jiné rostlinné bílkoviny - přirozeně hypoalergenní - aktivně probiotické - vyvinuto s veterináři Psi preferují chuť masa, »

od 975 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.