MENU

Srovnání cen » Koníčky a outdoor » Potřeby pro psy » Krmivo pro psy » Ostatní z kategorie krmivo pro psy » Srovnání cen ORLING Gelacan Plus Baby

Ostatní z kategorie krmivo pro psy

ORLING Gelacan Plus Baby

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 8594004691460

GELACAN BABY - MINER a Aacute;LN a Iacute; V a Yacute;(R)IVA - a Scaron;TĚŇATA, BŘEZ a Iacute; FENYK intenzivn a iacute; ochraně kost a iacute; a kloubů zaji a scaron;ťuj a iacute;c a iacute; současn a eacute; pod a aacute;v a aacute;n a iacute; kostn a iacute;ch miner a aacute;lů a kolagenu CHP - l a aacute;tek, ...a dál?

Filtrovat: i

Srovnání cen ORLING Gelacan Plus Baby

Specifikace ORLING Gelacan Plus Baby

Kategorie Ostatní z kategorie krmivo pro psy
Výrobce ORLING
Nejnižší cena 959 Kč
Věk psa Pro štěňata

Výživa kostí a kloubů pro štěňata,mladé psy,březí a kojící feny. ... a dál?

Produkt ORLING Gelacan Plus Baby

ORLING Gelacan Plus Baby - parametry

Název produktu: ORLING Gelacan Plus Baby
Výrobce: ORLING
Minimální cena: 959 Kč
Maximální cena: 1 175 Kč
Ušetríte až: 216 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Věk psa Pro štěňata
Podrobný popis:

GELACAN BABY - MINER a Aacute;LN a Iacute; V a Yacute;(R)IVA - a Scaron;TĚŇATA, BŘEZ a Iacute; FENYK intenzivn a iacute; ochraně kost a iacute; a kloubů zaji a scaron;ťuj a iacute;c a iacute; současn a eacute; pod a aacute;v a aacute;n a iacute; kostn a iacute;ch miner a aacute;lů a kolagenu CHP - l a aacute;tek, jejichž spojen a iacute; pozitivně ovlivňuje budov a aacute;n a iacute; a osifikaci skeletu rostouc a iacute;ho organizmu a scaron;těněte a mlad a eacute;ho psa a přisp a iacute;v a aacute; k ochraně pohybov a eacute;ho apar a aacute;tu matky.Obohaceno vitam a iacute;nem E a selenem.Je určen pro prevenci a při poruch a aacute;ch funkce pohybov a eacute;ho apar a aacute;tu a scaron;těňat, mlad a yacute;ch psů, břez a iacute;ch a koj a iacute;c a iacute;ch fen. Dod a aacute;v a aacute; l a aacute;tky nezbytn a eacute; pro stavbu a v a yacute;voj kostern a iacute; soustavy. U břez a iacute;ch a koj a iacute;c a iacute;ch fen zamezuje odv a aacute;pněn a iacute; skeletu a chr a aacute;n a iacute; tak jejich organizmus před osteopor a oacute;zou. U a scaron;těňat a mlad a yacute;ch psů podporuje budov a aacute;n a iacute; skeletu a eliminuje růstov a eacute; poruchy.U ps a iacute;ch plemen, kter a aacute; často trp a iacute; onemocněn a iacute;mi pohybov a eacute;ho apar a aacute;tu, je velk a aacute; a scaron;ance, že při pod a aacute;v a aacute;n a iacute; l a aacute;tek potřebn a yacute;ch pro v a yacute;živu kloubů, a scaron;lach i kost a iacute; již od a scaron;těněc a iacute;ho věku, bude v a yacute;skyt těchto onemocněn a iacute; v a yacute;razně omezen.Indikačn a iacute; skupina:doplňkov a eacute; krmivo, chondroprotektivum, miner a aacute;ln a iacute; doplněkIndikace:při prevenci a terapii dekalcifikace skeletu břez a iacute;ch a koj a iacute;c a iacute;ch fenpři bolestech p a aacute;teře - osteopor a oacute;ze fenpro spr a aacute;vn a yacute; v a yacute;voj skeletu a scaron;těňat a mlad a yacute;ch psůpři nedostatečn a eacute;m či nadměrn a eacute;m růstu s nedostatečnou mineralizac a iacute; kost a iacute;Doporučen a eacute; d a aacute;vkov a aacute;n a iacute;:12 g na 10 kg hmotnosti psa.Způsob použit a iacute;:Fen a aacute;m: pod a aacute;vat denně od druh a eacute; poloviny březosti, po celou dobu laktace a 1 měs a iacute;c po jej a iacute;m ukončen a iacute;. a Scaron;těňatům: pod a aacute;vat denně po odstavu až do ukončen a iacute; osifikace skeletu (ukončen a iacute; růstu) či minim a aacute;lně po dobu nevět a scaron; a iacute;ho n a aacute;rustu hmotnosti. Výživa kostí a kloubů pro štěňata,mladé psy,březí a kojící feny. - demineralizace skeletu fen - osteoporéza fen - pro správný vývoj skeletu štěňat a mladých psů - při nedostatečné mineralizaci kostí. K ochraně kostí a kloubů zajišťující současné podávání kostních minerálů a kolagenu CHP - látek, jejichž spojení pozitivně ovlivňuje budování a osifikaci skeletu rostoucího organizmu štěněte a mladého psa a přispívá k ochraně pohybového aparátu matky. Obohaceno vitamínem E


Přidat recenzi pro ORLING Gelacan Plus Baby

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

VAFO Praha Brit care lososový olej pes 250ml

VAFO Praha Brit care lososový olej pes 250ml

Brit Care Salmon Oil je přírodním doplňkem stravy pro psy v prvotřídní kvalitě. Za studena lisovaný olej z norských lososů napomáhá vybalancovat poměr Omega-3 a Omega-6 mastných kyselin. Superprémiový lososový olej řeší některé zdravotní »

od 151 Kč

v 12 obchodech

BIOFAKTORY Canvit Junior 100 g

BIOFAKTORY Canvit Junior 100 g

Holistický komplex pro štěňata, mladé psy v růstu a dospělé psy, kteří mají zvýšené nároky na příjem živin, vitamínů, minerálů a dalších nutrientů. Vybalancovaný doplněk stravy Canvit Junior plně pokrývá zvýšené nároky jedinců v růstu i jedinců s »

od 99 Kč

v 15 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.