Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Orieška J.: Služby v cestovním ruchu

Knihy

Orieška J.: Služby v cestovním ruchu

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice obsahově nahrazující publikaci Technika služeb cestovního ruchu od téhož autora s novými poznatky a aktualizacemi, výrazně rozšířená. Cestovní ruch má v současnosti trvalé místo ve společenském a hospodářském životě mnohých zemí světa, Českou republiku nevyjímaje. Seznámit se s jednotlivými druhy služeb, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Orieška J.: Služby v cestovním ruchu koupíte i tady

Specifikace Orieška J.: Služby v cestovním ruchu

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 215 Kč

Učebnice zahrnuje problematiku služeb poskytovaných jednotlivými druhy a formami cestovního ruchu z pohledu legislativy cestovního ruchu po vstupu ČR do EU a po přistoupení k Schengenské dohodě. Podro ... a dál?

Produkt Orieška J.: Služby v cestovním ruchu

Orieška J.: Služby v cestovním ruchu - parametry

Název produktu: Orieška J.: Služby v cestovním ruchu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 215 Kč
Maximální cena: 260 Kč
Ušetríte až: 45 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice obsahově nahrazující publikaci Technika služeb cestovního ruchu od téhož autora s novými poznatky a aktualizacemi, výrazně rozšířená. Cestovní ruch má v současnosti trvalé místo ve společenském a hospodářském životě mnohých zemí světa, Českou republiku nevyjímaje. Seznámit se s jednotlivými druhy služeb, především s jejich organizačně-technickými a technologickými aspekty, umožňuje nové vydání učebnice o službách cestovního ruchu. Ve srovnání s předchozí podobou učebnice (Technika služeb cestovního ruchu) je její obsah nyní rozšířen o nové druhy služeb a její text je přepracován a doplněn o nové skutečnosti související s členstvím České republiky v Evropské unii. Problematika je zpracována do čtrnácti relativně samostatných kapitol, relativně vzhledem k návaznosti a vzájemné podmíněnosti služeb cestovního ruchu, které se i zpohledu jednotlivých účastníků často jeví jako balíček navzájem propojených individuálních služeb. Publikace se zaměřuje nejen na výkladovou a poznávací stránku

problematiky, ale současně čtenáři umožňuje prověřovat si získané poznatky odpověďmi na stručně formulované kontrolní otázky uvedené za každou kapitolou. Protože každodenní život přináší časté změny týkající se služeb cestovního ruchu, je nezbytné průběžně si publikované informace o tyto změny doplňovat a aktualizovat. Služby v cestovním ruchu - J. Orieška. Učebnice zahrnuje problematiku služeb poskytovaných jednotlivými druhy a formami cestovního ruchu z pohledu legislativy cestovního ruchu po vstupu ČR do EU a po přistoupení k Schengenské dohodě. Podrobně jsou zpracovány služby cestovních kanceláří, dopravní, stravovacích a ubytovacích zařízení, zdravotní, směnáren, celních a pasových orgánů, pojištění v cestovním ruchu a další. Zařazeny jsou též informace o nových segmentech účastníků cestovního ruchu, o zdravotních opatřeních při cestování, standardy služeb v cestovním ruchu a další. Služby v cestovním ruchu - J. Orieška od nakladatelství GAUDETOP s.r.o. v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor knihy Ján Orieška, Vydavatelstvo Idea Servis,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.