MENU

Srovnání cen » Domácí spotřebiče » Kuchyňské náčiní » Kuchyňské váhy » Srovnání cen Orava EV-500 BT

Kuchyňské váhy

Orava EV-500 BT

Hodnocení: 1x
 • 4

Digitální osobní váha s technologií Bluetooth®Osobní diagnostická váha EV-500 BT umožňuje bezdrôtový přenos naměřených hodnot do mobilního zařízení přes Bluetooth®. Je kompatibilní s operačními systémy Android a iOS a určená pro měření osobní hmotnosti a zpracování dat z přesné digitální váhy zabudované v podstavci. ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 4.42574
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Orava EV-500 BT

Specifikace Orava EV-500 BT

Kategorie Kuchyňské váhy
Výrobce ORAVA
Nejnižší cena 719 Kč

Osobní váha s Bluetooth®, Bezdrátový přenos naměřených hodnot do mobilního zařízení přes Bluetooth®, Kompatibilní s Android a iOS ... a dál?

Produkt Orava EV-500 BT

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Sencor SKS 5400

Sencor SKS 5400

od 499 Kč

EMOS TP202

EMOS TP202

od 95 Kč

Sencor SKS 33OR

Sencor SKS 33OR

od 279 Kč

SENCOR SKS 4030

SENCOR SKS 4030

od 399 Kč

SENCOR SKS 38RS

SENCOR SKS 38RS

od 349 Kč

Sencor SKS 31GR

Sencor SKS 31GR

od 279 Kč


Novinky z okolí


Orava EV-500 BT - parametry

Název produktu: Orava EV-500 BT
Výrobce: ORAVA
Minimální cena: 719 Kč
Maximální cena: 719 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:
 • Digitální osobní váha s technologií Bluetooth®Osobní diagnostická váha EV-500 BT umožňuje bezdrôtový přenos naměřených hodnot do mobilního zařízení přes Bluetooth®. Je kompatibilní s operačními systémy Android a iOS a určená pro měření osobní hmotnosti a zpracování dat z přesné digitální váhy zabudované v podstavci. Tato metoda vážení je rychlá, bezpečná a přesná a poskytuje výsledky za malý okamžik. Tělo váhy tvoří bezpečnostní tvrzené sklo a disponuje přesným senzorovým váhovým systémem. Umožňuje měření hmotnosti do 180 kg se stupnicí po 100 g. Naměřená hodnota se okamžitě zobrazí na přehledném LCD displeji. Váhu Orava EV-500 BT zapnete jednoduše dotykem chodidla, takže se k ní není třeba ani ohýbát. Zároveň se automaticky vypne při nečinnosti a nechybí ani indikace přetížení a výměny baterie. Ve spolupráci s Vaším smartphonem s OS Android nebo iOS, do kterého si nainstalujete naši aplikaci "SenssunHealth" nebo jinou kompatibilní aplikaci, dokáže váha poskytovat přes smartphone i další informace, jako jsou:
 • měření tělesné hmotnosti (kg/libry)
 • index tělesné hmotnosti (BMI - Body Mass Index)
 • měření podílu tělesného tuku (Body Fat (BF) - měření v %)
 • podíl svalů v těle (Muscle - měření v %)
 • podíl vody v těle (Hydratation - měření v %)
 • hmotnostní podíl kostí (Bone - měření v kg)
 • základní (bazální) metabolický výdej (BMR (Basal Metabolic Rate) - měření v kCal)
 • aktivní metabolický výdej (AMR (Active Metabolic Rate) - měření v kCal) Tyto údaje je možné vážit a měřit v aplikaci i pro více uživatelů, případně s více smartphony. Pro stažení aplikace použijte obchod Play (Android) nebo App Store (iOS), či oskenování QR kódu v přiloženém návodu. Technické parametryNapájenístejnosměrné 3 V ze dvou 1,5 V baterií AAA (nedodávané) Rozměry31 x 2 x 30,2 cm Hmotnost1,55 kg (bez baterií) Orava EV-500 BTUdržujte si přehled o vývoji své hmotnosti. Pro aktivní jedince i uživatele snažící se o redukční dietu je určena osobní váha Orava EV-500 BT. Přístroj je vhodný i pro lidi s nadváhou, má totiž nosnost až 180 kg, přičemž odchylka je pouhých 100 g. Materiál z tvrzeného skla je velmi odolný a snadno se čistí. K vážení přístroj využívá senzorový systém a naměřené údaje uvidíte na přehledném LCD displeji. Váhu jednoduše zapnete, když se na ni postavíte, a po chvilce nečinnosti se přístroj automaticky vypne, aby šetřil baterii. Na displeji se také zobrazí indikace přetížení nebo slabé baterie.

Více informací s aplikacíProstřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth můžete naměřené hodnoty přenášet do svého chytrého zařízení. Stáhněte si zdarma aplikaci SenssunHealth, která vám umožní sledovat celou řadu dalších údajů nad rámec samotné hmotnosti. Dozvíte se svůj index tělesné hmotnosti (BMI), podíl tělesného tuku, svalů, vody a kostí v těle, a v neposlední řadě také bazální (základní) a aktivní metabolický výdej. Produkt Osobní váha Orava EV- 500 BT zařazený v: Drobné elektro > Péče o tělo > Osobní váhy, Objednací kód: EB-122226, výrobce: Orava, měření t


Přidat recenzi pro Orava EV-500 BT

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.