Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Noty a zpěvníky » Srovnání cen Oplištilová Iva: Klavihrátky přípravný pracovní sešit-Oplištilová Iva

Noty a zpěvníky

Oplištilová Iva: Klavihrátky přípravný pracovní sešit-Oplištilová Iva

Hodnocení: 10x
  • 4

Barevně ilustrované sešity pro malé klavíristy sestavené z pracovních listů s množstvím hudebních úkolů k doplňování, spojování, vybarvování, vystřihování a řadou sluchových cvičení Úspěšná série čtyř pracovních sešitů pro mladé klavíristy je moderním, nápaditým a promyšleným učebním materiálem, sledujícím současné ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Oplištilová Iva: Klavihrátky přípravný pracovní sešit-Oplištilová Iva koupíte i tady

Specifikace Oplištilová Iva: Klavihrátky přípravný pracovní sešit-Oplištilová Iva

Kategorie Noty a zpěvníky
Nejnižší cena 169 Kč

Úspěšná série čtyř barevně ilustrovaných sešitů pro malé klavíristy sestavená z pracovních listů s množstvím hudebních úkolů k doplňování, spojování, vybarvování, vystřihování a řadou sluchových cvičení. Pracovní listy Přípravného pracovního sešitu jsou řazeny podle obtížnosti v dané oblasti. Stěžejními oblastmi úvodního sešitu jsou prstoklad, klaviatura a hudební abecedu. V závěru jsou zařazeny dva testy, které slouží nejen k celkovému zopakování, ale i ke zjištění, ve které oblasti si je žák jistý a které je » ... a dál?

Produkt Oplištilová Iva: Klavihrátky přípravný pracovní sešit-Oplištilová Iva

Oplištilová Iva: Klavihrátky přípravný pracovní sešit-Oplištilová Iva - parametry

Název produktu: Oplištilová Iva: Klavihrátky přípravný pracovní sešit-Oplištilová Iva
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 169 Kč
Maximální cena: 227 Kč
Ušetríte až: 58 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 10 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Barevně ilustrované sešity pro malé klavíristy sestavené z pracovních listů s množstvím hudebních úkolů k doplňování, spojování, vybarvování, vystřihování a řadou sluchových cvičení Úspěšná série čtyř pracovních sešitů pro mladé klavíristy je moderním, nápaditým a promyšleným učebním materiálem, sledujícím současné mezinárodní trendy ve vývoji metodiky. Systematicky utříděné sborníky podnětů a nápadů k hodinám hry na klavír využije každý pedagog podle svých potřeb a individuálních možností dítěte. Hudební teorie se učí přímo u klavíru, s tužkou v ruce a ve spojení s praktickým použitím daného problému. Nápaditá kreslená cvičení dětem přiblíží tónový prostor a souvislosti v něm. Hravou, názornou a lehce srozumitelnou formu učení ocení i rodiče-nehudebníci. Snaha rozvíjet hudebnost dítěte jako celek, začlenit hudebně teoretické poznatky do výuky hry na nástroj a vyvážit racionální a emocionální složku hudebního vzdělávání - to vše jsou hlavní jmenovatele Klavihrátek.

Co je přínosem klavírních pracovních sešitů?

- představují moderní program výuky hry na klavír v nenásilném spojení s hudební teorií

- při výuce hudební nauky je lze využít jako doplňující učební materiál

- učí děti osvojit si pojmy cestou prožitku a vlastního vyjádření, zohledňují jejich osobní předpoklady

- obsahují systematickou řadu zábavných testů, kvízů, doplňovaček a křížovek

- pracovní listy jsou připraveny přímo k vyplnění, práce s nimi zabere 5 minut v hodině

- součástí sešitů jsou metodické pokyny k probíraným tématům

- jsou výsledkem dlouholeté praxe fundovaných autorek, syntézou osvědčených postupů

- zaujmou prvotřídní grafickou úpravou s množstvím nápaditých barevných ilustrací

Další sešity řady Klavihrátky: S tužkou a gumou u klavíru (H 8003) / Cestování s klavírem (H 8004) / Čarování u klavíru (H8005)

METODICKÉ POKYNY K JEDNOTLIVÝM ODDÍLŮM PRACOVNÍHO SEŠITU

Pracovní listy Přípravného sešitu jsou řazeny podle obtížnosti v dané oblasti. Za stěžejní oblasti úvodního sešitu považujeme prstoklad, klaviaturu a hudební abecedu. V závěru jsou zařazeny dva testy, které slouží nejen k celkovému zopakování, ale i ke zjištění, ve které oblasti si je žák jistý a které je třeba věnovat větší pozornost v další společné práci se sešity následujícími.

PRSTOKLAD

Čísla prstů procvičujeme na omalovánkách a později zařazujeme také cvičení na rozvoj hmatové představy. Při jasné představě, který tón se "bere" kterým prstem v dané poloze, se ruka uklidní, děti zapojí vnitřní sluch a dokáží hrát poslepu. Tato cvičení jsou výbornou přípravou na hru z listu, neklademe důraz na plynulou hru celé písničky až do konce, ale spíše na to, aby si žák uvědomil, jak je důležité, aby jednotlivé prsty přijímaly rozkazy pohotově. POJMY Tyto strany slouží k popovídání si a k pojmenování toho, co všechno mohou děti slyšet kolem sebe. Měly by si spojit hudební vjemy s vlastní zkušeností v běžném životě. KLAVIATURA Klaviatura je jedna ze specifických oblastí, která se procvičuje jen v tomto sešitě. Žák se s ní s


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.