Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Noty a zpěvníky » Srovnání cen Oplištilová Iva: Klavihrátky - pracovní sešit 1

Noty a zpěvníky

Oplištilová Iva: Klavihrátky - pracovní sešit 1

Hodnocení: 1x
 • 4

První sešit Klavihrátek vede k procvičování hlavních oblastí hudební nauky (noty, intervaly, posuvky a td.). Věnuje se tonálnímu cítění a přípravě s hudebními formami. Úspěšná série čtyř pracovních sešitů pro mladé klavíristy je moderním, nápaditým a promyšleným učebním materiálem, sledujícím současné trendy ve ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 4.66667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Oplištilová Iva: Klavihrátky - pracovní sešit 1 koupíte i tady

Specifikace Oplištilová Iva: Klavihrátky - pracovní sešit 1

Kategorie Noty a zpěvníky
Nejnižší cena 180 Kč

Škola hry na klavír Barevně ilustrované sešity pro malé klavíristy sestavené z pracovních listů s množstvím hudebních úkolů k doplňování, spojování, vybarvování, vystřihování a řadou sluchových cvičení Úspěšná série čtyř pracovních sešitů pro mladé klavíristy je moderním, nápaditým a promyšleným učebním materiálem, sledujícím současné mezinárodní trendy ve vývoji metodiky. Systematicky utříděné sborníky podnětů a nápadů k hodinám hry na klavír využije každý pedagog podle svých » ... a dál?

Produkt Oplištilová Iva: Klavihrátky - pracovní sešit 1

Oplištilová Iva: Klavihrátky - pracovní sešit 1 - parametry

Název produktu: Oplištilová Iva: Klavihrátky - pracovní sešit 1
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 180 Kč
Maximální cena: 247 Kč
Ušetríte až: 67 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:
 • První sešit Klavihrátek vede k procvičování hlavních oblastí hudební nauky (noty, intervaly, posuvky a td.). Věnuje se tonálnímu cítění a přípravě s hudebními formami. Úspěšná série čtyř pracovních sešitů pro mladé klavíristy je moderním, nápaditým a promyšleným učebním materiálem, sledujícím současné trendy ve světovém vývoji metodiky. Snaha rozvíjet hudebnost dítěte jako celek, začlenit hudebně teoretické poznatky do výuky hry na nástroj a vyvážit racionální a emocionální složku hudebního vzdělávání – to vše jsou hlavní jmenovatele Klavihrátek. Systematicky utříděné sborníky podnětů a nápadů k hodinám hry na klavír využije každý pedagog podle svých potřeb a individuálních možností dítěte. Hudební teorie se učí přímo u klavíru, s tužkou v ruce a ve spojení s praktickým použitím daného problému. Nápaditá kreslená cvičení dětem přiblíží tónový prostor a souvislosti v něm. Hravou, názornou a lehce srozumitelnou formu učení ocení i rodiče-nehudebníci. Co je přínosem klavírních pracovních sešitů?
 • představují moderní program výuky hry na klavír v nenásilném spojení s hudební teorií
 • při výuce hudební nauky je lze využít jako doplňující program
 • učí děti osvojit si pojmy cestou prožitku a vlastního vyjádření, zohledňují jejich osobní předpoklady
 • obsahují systematickou řadu zábavných testů, kvízů, doplňovaček a křížovek
 • pracovní listy jsou připraveny přímo k vyplnění, práce s nimi zabere 5 minut v hodině
 • součástí sešitů jsou metodické pokyny k probíraným tématům
 • jsou výsledkem dlouholeté praxe fundovaných autorek, syntézou osvědčených postupů
 • zaujmou prvotřídní grafickou úpravou s množstvím nápaditých barevných ilustrací Klavihrátky - pracovní sešit 1 pro klavír - Oplištilová Iva, Hančilová Zuzana. Úspěšná série čtyř barevně ilustrovaných sešitů pro malé klavíristy - klavihrátky sestavených z pracovních listů s množstvím hudebních úkolů k doplňování, spojování, vybarvování, vystřihování a řadou sluchových cvičení. Pracovní sešit 1 klavihrátky navazuje na Přípravný pracovní sešit klavihrátky a vedle procvičování hlavních oblastí (noty, intervaly a posuvky) se více věnuje také tonálnímu cítění a přípravě na práci s hudebními formami. Cílem je učit děti pojmy cestou prožitku a vlastního vyjádření. Autorky se snažíme, aby děti dostaly co největší prostor pro zaujetí vlastního citového postoje. Na několika místech také ze stejného důvodu navrhují skladby k poslechu, které učitel může během hodiny zahrát a navodit tak probíranou problematiku. Řazením pracovních listů je navržen možný postup, ale je to jen jedna z mnoha možností. Vše závisí na typu žáka a výběru skladeb, které hraje. Autor knihy Zuzana Hančilová, Iva Oplištilová, Vydavatelstvo Bärenreiter Praha, 2010. Barevně ilustrované sešity pro malé klavíris

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.