MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Noty a zpěvníky » Srovnání cen Oplištilová Iva: Klavihrátky - pracovní sešit 1

Noty a zpěvníky

Oplištilová Iva: Klavihrátky - pracovní sešit 1

Hodnocení: 1x
 • 4

Pronikněte do tajů hry na klavír. Iva Oplištilová v publikaci Klavihrátky - pracovní sešit 1 využívá nejnovější poznatky učební metodiky. Procvičíte si úplné základy, poznáte noty, intervaly a posuvky. Získáte tonální cítění a dobrou průpravu pro další studium. Systematické členění progresivně navazuje na již probranou látku a osvojené vědomosti i schopnosti. Podněty a nápady podpoří harmonický rozvoj racionální i citové složky hudebního vzdělávání. více podrobností

Radost vám udělá:
 • 4.86854

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Oplištilová Iva: Klavihrátky - pracovní sešit 1

Specifikace Oplištilová Iva: Klavihrátky - pracovní sešit 1

Kategorie Noty a zpěvníky
Nejnižší cena 182 Kč

Pracovní sešit 1 navazuje na Přípravný pracovní sešit a vedle procvičování hlavních oblastí (noty, intervaly a posuvky) se více věnuje také tonálnímu cítění a přípravě na práci s hudebními formami. Náš hlavní cíl je učit děti pojmy cestou prožitku a vlastního vyjádření. Proto se snažíme, aby dostaly co největší prostor pro zaujetí vlastního citového postoje. Na několika místech také ze stejného důvodu navrhujeme skladby k poslechu, které učitel může během hodiny zahrát a navodit tak probíranou problematiku. » ... a dál?

Produkt Oplištilová Iva: Klavihrátky - pracovní sešit 1

Oplištilová Iva: Klavihrátky - pracovní sešit 1 - parametry

Název produktu: Oplištilová Iva: Klavihrátky - pracovní sešit 1
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 182 Kč
Maximální cena: 251 Kč
Ušetríte až: 69 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:
 • První sešit Klavihrátek vede k procvičování hlavních oblastí hudební nauky (noty, intervaly, posuvky a td.). Věnuje se tonálnímu cítění a přípravě s hudebními formami. Úspěšná série čtyř pracovních sešitů pro mladé klavíristy je moderním, nápaditým a promyšleným učebním materiálem, sledujícím současné trendy ve světovém vývoji metodiky. Snaha rozvíjet hudebnost dítěte jako celek, začlenit hudebně teoretické poznatky do výuky hry na nástroj a vyvážit racionální a emocionální složku hudebního vzdělávání – to vše jsou hlavní jmenovatele Klavihrátek. Systematicky utříděné sborníky podnětů a nápadů k hodinám hry na klavír využije každý pedagog podle svých potřeb a individuálních možností dítěte. Hudební teorie se učí přímo u klavíru, s tužkou v ruce a ve spojení s praktickým použitím daného problému. Nápaditá kreslená cvičení dětem přiblíží tónový prostor a souvislosti v něm. Hravou, názornou a lehce srozumitelnou formu učení ocení i rodiče-nehudebníci. Co je přínosem klavírních pracovních sešitů?
 • představují moderní program výuky hry na klavír v nenásilném spojení s hudební teorií
 • při výuce hudební nauky je lze využít jako doplňující program
 • učí děti osvojit si pojmy cestou prožitku a vlastního vyjádření, zohledňují jejich osobní předpoklady
 • obsahují systematickou řadu zábavných testů, kvízů, doplňovaček a křížovek
 • pracovní listy jsou připraveny přímo k vyplnění, práce s nimi zabere 5 minut v hodině
 • součástí sešitů jsou metodické pokyny k probíraným tématům
 • jsou výsledkem dlouholeté praxe fundovaných autorek, syntézou osvědčených postupů
 • zaujmou prvotřídní grafickou úpravou s množstvím nápaditých barevných ilustrací

Klavihrátky - pracovní sešit 1 pro klavír - Oplištilová Iva, Hančilová Zuzana. Úspěšná série čtyř barevně ilustrovaných sešitů pro malé klavíristy - klavihrátky sestavených z pracovních listů s množstvím hudebních úkolů k doplňování, spojování, vybarvování, vystřihování a řadou sluchových cvičení. Pracovní sešit 1 klavihrátky navazuje na Přípravný pracovní sešit klavihrátky a vedle procvičování hlavních oblastí (noty, intervaly a posuvky) se více věnuje také tonálnímu cítění a přípravě na práci s hudebními formami. Cílem je učit děti pojmy cestou prožitku a vlastního vyjádření. Autorky se snažíme, aby děti dostaly co největší prostor pro zaujetí vlastního citového postoje. Na několika místech také ze stejného důvodu navrhují skladby k poslechu, které učitel může během hodiny zahrát a navodit tak probíranou problematiku. Řazením pracovních listů je navržen možný postup, ale je to jen jedna z mnoha možností. Vše závisí na typu žáka a výběru skladeb, které hraje.

Autor knihy Zuzana Hančilová, Iva Oplištilová, Vydavatelstvo Bärenreiter Praha,

2010. Barevně ilustrované sešity pro malé klavíris


Přidat recenzi pro Oplištilová Iva: Klavihrátky - pracovní sešit 1

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.