Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Ophthalmo-Azulen mast 5 g

Léky

Ophthalmo-Azulen mast 5 g

Hodnocení: 1x
  • 4

Ophthalmo-Azulen se používá u dospělých i dětí při drobných poraněních očních víček, spojivky a rohovky, po poleptání a popálení rohovky, k urychlení hojivého procesu po odstranění cizích tělísek z rohovky. Obsahuje směs azulenů - látek izolovaných z heřmánku, má protizánětlivý a dezinfekční účinek a podporuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ophthalmo-Azulen mast 5 g koupíte i tady

Specifikace Ophthalmo-Azulen mast 5 g

Kategorie Léky
Výrobce ZENTIVA
Nejnižší cena 54 Kč

Ophthalmo-Azulen se používá u dospělých i dětí při drobných poraněních očních víček, spojivky a rohovky, po poleptání a popálení rohovky, k urychlení hojivého procesu po odstranění cizích tělísek z rohovky. ... a dál?

Produkt Ophthalmo-Azulen mast 5 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Ophthalmo-Azulen mast 5 g - parametry

Název produktu: Ophthalmo-Azulen mast 5 g
Výrobce: ZENTIVA
Minimální cena: 54 Kč
Maximální cena: 68 Kč
Ušetríte až: 14 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Ophthalmo-Azulen se používá u dospělých i dětí při drobných poraněních očních víček, spojivky a rohovky, po poleptání a popálení rohovky, k urychlení hojivého procesu po odstranění cizích tělísek z rohovky. Obsahuje směs azulenů - látek izolovaných z heřmánku, má protizánětlivý a dezinfekční účinek a podporuje hojení. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Text příbalové informace- pro volně prodejný přípravekInformace pro použití, čtěte pozorně O P H T H A L M O - A Z U L E N(Guaiazulenum)oční mastDržitel rozhodnutí o registraci a výrobceZentiva, k. s., Praha, Česká republikaSloženíléčivá látka: Guaiazulenum 7,5 mg v 5 g oční mastiPomocné látky: bílý vosk, tuk z ovčí vlny (lanolin), tvrdý parafin, tekutý parafin, bílá vazelínaIndikační skupinaOftalmologikumCharakteristikaOční mast Ophthalmo-Azulen obsahuje směs azulenů - látek izolovaných z heřmánku, má protizánětlivý a dezinfekční účinek a podporuje hojení.IndikaceOphthalmo-Azulen se používá u dospělých i dětí při drobných poraněních očních víček, spojivky a rohovky, po poleptání a popálení rohovky, k urychlení hojivého procesu po odstranění cizích tělísek z rohovky. Přípravek je možno používat v těhotenství a při kojení. KontraindikaceOphthalmo-Azulen se nepoužívá u pacientů přecitlivělých na azuleny, lanolin nebo na některou jinou složku přípravku a dále po úrazech spojených s mechanickým poškozením oka při vniknutí cizího tělesa do oka.Nežádoucí účinkyPo vnesení do spojivkového vaku může oční mast u citlivějších pacientů vyvolat přechodný pocit pálení.Při nepříjemném pocitu pálení nebo jiných neobvyklých reakcích se poraďte s lékařem. InterakceVzájemné ovlivnění účinku oční masti Ophthalmo-Azulen Léčiva a jiných očních mastí není známo. Přesto bez porady s lékařem nepoužívejte současně s touto mastí jiné volně prodejné oční přípravky. Jestliže Vám oční lékař bude předepisovat nějaké jiné léky, oznamte mu, že používáte oční mast Ophthalmo-Azulen Léčiva.Dávkování a způsob použitíOční mast se u dospělých i dětí vnáší do spojivkového vaku nebo nanáší na kůži víček a okolí oka 3 5x za den až do úplného zhojení.Je vhodné po vnesení masti do oční štěrbiny nechat zavřené oko na 2 - 3 minuty, aby účinná látka neodtekla se slzami a mohla se vstřebat rohovkou a spojivkou. Při používání dvou či více očních mastí je nutné mezi jejich použitím nechat uplynout alespoň 10 minut.Před prvním použitím se doporučuje vytlačit a odstranit asi 1 cm masti.UpozorněníJestliže se během 3 dnů léčby Vaše obtíže výrazně nezlepší nebo se dokonce zhorší nebo se vyskytnou u Vás neobvyklé reakce, poraďte se s lékařem.Při závažných poraněních oka se o použití přípravku poraďte s lékařem.Při náhodném požití přípravku dítětem vyhledejte lékaře.UchováváníV suchu při teplotě 10-25°C.VarováníNepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na obalu.Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí.Balení5 g oční mastiDatum poslední revize4.3.2010


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.