Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ondřej Vícha: Zákon o geologických pracích

Učebnice/Odborná literatura

Ondřej Vícha: Zákon o geologických pracích

Hodnocení: 1x
  • 4

s komentářem, judikaturou a prováděcími a souvisejícími předpisy. Publikace obsahuje úplné znění zákona o geologických pracích s podrobným komentářem k jednotlivým ustanovením. Komentář vychází z právního stavu ke dni 1. 8. 2014 a reaguje na všechny nedávné legislativní změny titulního zákona a jeho prováděcích ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Zákon o geologických pr..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ondřej Vícha: Zákon o geologických pracích koupíte i tady

Specifikace Ondřej Vícha: Zákon o geologických pracích

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 342 Kč

Komentář zákona o geologických pracích a souvisejích předpisů poskytuje přehled platné právní úpravy podmínek pro projektování, provádění a vyhodnocování geologických prací na území ČR, související ju ... a dál?

Produkt Ondřej Vícha: Zákon o geologických pracích

Ondřej Vícha: Zákon o geologických pracích - parametry

Název produktu: Ondřej Vícha: Zákon o geologických pracích
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 342 Kč
Maximální cena: 480 Kč
Ušetríte až: 138 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

s komentářem, judikaturou a prováděcími a souvisejícími předpisy. Publikace obsahuje úplné znění zákona o geologických pracích s podrobným komentářem k jednotlivým ustanovením. Komentář vychází z právního stavu ke dni 1. 8. 2014 a reaguje na všechny nedávné legislativní změny titulního zákona a jeho prováděcích vyhlášek, přijaté v souvislosti s novým zákonem o ukládání oxidu uhličitého do přírodních horninových struktur a s novým kontrolním řádem. Komentář též zohledňuje aktuální soudní judikaturu (zejména Nejvyššího správního soudu ČR a Nejvyššího soudu ČR) a rozhodovací praxi vztahující se k zákonu o geologických pracích. Kniha je doplněna rovněž podrobným seznamem související odborné literatury, metodických dokumentů a užitečných internetových zdrojů vztahujících se k dané problematice. Pro uživatelské pohodlí je součástí knihy též úplné znění prováděcích vyhlášek k zákonu o geologických pracích a výčet ustanovení ze souvisejících právních předpisů, které se týkají právní úpravy projektování, provádění a vyhodnocování geologických prací. Publikace napomůže lepší orientaci v oblasti projektování, provádění a vyhodnocování geologických prací, neboť poskytuje komplexní přehled o všech otázkách souvisejících s touto problematikou. Kniha je určena právnickým či fyzickým osobám působícím v oblasti geologie, odpovědným řešitelům geologických prací, dalším autorizovaným osobám, soudním znalcům, advokátům, firemním právníkům, pracovníkům státní správy i samosprávy, vlastníkům či správcům nemovitého majetku a dalším odborníkům, kteří přicházejí s problematikou geologických prací do styku. Odpovědi na řadu otázek najde v knize i ostatní uživatelská veřejnost. Dále může kniha sloužit i jako srozumitelná pomůcka studentům vysokých a středních odborných škol a jako vítaná příručka při přípravě ke zkouškám odborné způsobilosti. O autorovi: JUDr. Ondřej Vícha, Ph.D. (1976) je odborným asistentem na katedře správního práva a správní vědy Právnické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Je absolventem Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. V roce 2011 dokončil doktorské stadium na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. V letech 1999 až 2012 působil jako právník na odboru legislativním Ministerstva životního prostředí ČR, kde se zabýval zejména geologickým a horním právem a související legislativou na úseku ochrany životního prostředí. Publikuje v odborných periodikách, je autorem celé řady odborných textů a spoluautorem mj. slovníku pojmů používaných v právu životního prostředí (ABF – nakladatelství ARCH, 2004), vysokoškolské učebnice práva životního prostředí (Bratislavská vysoká škola práva, 2006, 2009), praktika z práva životního prostředí (Leges, 2013), monografie Princip “znečišťovatel platí” z právního pohledu (Linde, 2014) nebo komentářů k zákonu o předcházení ekologické újmě a o její nápravě (Leges, 2009) a k zákonu o ochraně ovzduší (C. H. Beck, 2013). Je členem České společnosti pro právo životního prostředí. Komentář zákona o geolo


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.