Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Ondřej Ludka, Jindřich Špiner: Propedeutika a vyšetřovací metody vnitřních nemocí

Knihy

Ondřej Ludka, Jindřich Špiner: Propedeutika a vyšetřovací metody vnitřních nemocí

Hodnocení: 1x
  • 4

Propedeutika a vyšetřovací metody vnitřních nemocí - Jindřich Špinar . Druhé, přepracované a doplněné vydání této úspěšné učebnice navazuje na vydání první. Autoři sbírali cenné připomínky k předchozímu vydání zejména od studentů při výuce, a tak vznikla tato nová verze publikace. Kniha obsahuje některé moderní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Propedeutika a vyšetřov..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ondřej Ludka, Jindřich Špiner: Propedeutika a vyšetřovací metody vnitřních nemocí koupíte i tady

Specifikace Ondřej Ludka, Jindřich Špiner: Propedeutika a vyšetřovací metody vnitřních nemocí

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 383 Kč

Druhé, přepracované a doplněné vydání této úspěšné učebnice navazuje na vydání první. Autoři sbírali cenné připomínky k předchozímu vydání zejména od studentů při výuce, a tak vznikla tato nová verze ... a dál?

Produkt Ondřej Ludka, Jindřich Špiner: Propedeutika a vyšetřovací metody vnitřních nemocí

Ondřej Ludka, Jindřich Špiner: Propedeutika a vyšetřovací metody vnitřních nemocí - parametry

Název produktu: Ondřej Ludka, Jindřich Špiner: Propedeutika a vyšetřovací metody vnitřních nemocí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 383 Kč
Maximální cena: 479 Kč
Ušetríte až: 96 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Propedeutika a vyšetřovací metody vnitřních nemocí - Jindřich Špinar . Druhé, přepracované a doplněné vydání této úspěšné učebnice navazuje na vydání první. Autoři sbírali cenné připomínky k předchozímu vydání zejména od studentů při výuce, a tak vznikla tato nová verze publikace. Kniha obsahuje některé moderní postupy, které se objevily v době od prvního vydání, vypouští některé méně podstatné části textu a zařazuje naopak nové pasáže, důležité i z pohledu didaktického. Obsahuje i více přehledných schémat a některé nové obrázky. Propedeutika ve vnitřním lékařství je učebnice mezioborového předmětu, který musí zvládnout každý student lékařské fakulty, jenž postoupil z preklinických oborů do oblasti klinických a je potřeba, aby uměl vyšetřit nemocného. Zahrnuje základy anamnézy a klinické vyšetření lékařem, jehož základem je vyšetření pohledem, poklepem, poslechem a pohmatem. Tato vyšetření se používají ve všech oborech medicíny, nejen ve vnitřním lékařství. V dnešní moderní době však musí propedeutika obsahovat i základy pomocných vyšetřovacích metod - RTG, UZV, EKG, invazivní diagnostiky a interpetace laboratorních nálezů. Propedeutika ve vnitřním lékařství brněnských autorů je moderní příručkou začínajícího lékaře (studenta lékařské fakulty), ve které najde vše podstatné o vyšetření pacienta a o interpretaci nejčastějších a dostupných pomocných vyšetřovacích metod. Dvojbarevná publikace s 133 obrázky a 52 tabulkami... Propedeutika a vyšetřovací metody vnitřních nemocí - Jindřich Špinar od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.