Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ondřej Hýsek, Jaroslava Traplová: Dějepis 8 Pracovní sešit

Učebnice/Odborná literatura

Ondřej Hýsek, Jaroslava Traplová: Dějepis 8 Pracovní sešit

Hodnocení: 1x
  • 4

Nové vydání dle RVP. Nová verze pracovního sešitu je doplňujícím materiálem pro novou učebnici Dějepis 8 z ucelené řady Dějepis 6–9.. Nová verze pracovního sešitu je doplňujícím materiálem pro novou učebnici Dějepis 8 z ucelené řady Dějepis 6–9. Učebnice i pracovní sešit zpracovávají obsahově téměř stejnou část dějin ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ondřej Hýsek, Jaroslava Traplová: Dějepis 8 Pracovní sešit koupíte i tady

Specifikace Ondřej Hýsek, Jaroslava Traplová: Dějepis 8 Pracovní sešit

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 30 Kč

Nová verze pracovního sešitu je doplňujícím materiálem pro novou učebnici Dějepis 8 z ucelené řady Dějepis 6–9. Učebnice i pracovní sešit zpracovávají obsahově téměř stejnou část dějin jako předchozí ... a dál?

Produkt Ondřej Hýsek, Jaroslava Traplová: Dějepis 8 Pracovní sešit

Ondřej Hýsek, Jaroslava Traplová: Dějepis 8 Pracovní sešit - parametry

Název produktu: Ondřej Hýsek, Jaroslava Traplová: Dějepis 8 Pracovní sešit
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 30 Kč
Maximální cena: 44 Kč
Ušetríte až: 14 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nové vydání dle RVP. Nová verze pracovního sešitu je doplňujícím materiálem pro novou učebnici Dějepis 8 z ucelené řady Dějepis 6–9.. Nová verze pracovního sešitu je doplňujícím materiálem pro novou učebnici Dějepis 8 z ucelené řady Dějepis 6–9. Učebnice i pracovní sešit zpracovávají obsahově téměř stejnou část dějin jako předchozí materiály, v nové verzi však končí až rokem 1914, tudíž lépe odpovídají potřebám současné společnosti. Zohledňují problematiku každodenního života, otázku postavení žen, rasovou problematiku v dějinách apod. Sešit i nadále pomáhá žákům procvičovat si práci se slepou mapou a rozvíjí schopnost určování historických památek. Obsahuje inovované náměty na vlastní práci žáků, projekty atd. Nové pracovní sešity lze použít i k původní učebnici. Pro tuto učebnici však nebyly připraveny, pedagog musí tedy počítat s nesrovnalostmi. Kapitoly v obsahu jsou např. jinak pojmenovány, částečně se liší stránkový odkazovací aparát a pro některé úkoly budou v původní verzi učebnice chybět informace i tam, kde úloha není takto záměrně postavena. Na druhou stranu toho lze při výuce využít, nové pracovní sešity obsahují řadu úloh na rozvoj představivosti, jiné lze výběrově použít ke starým učebnicím jako jejich informační doplnění, další případně jako podnět pro práci se sekundární literaturou či internetem, apod. Všechny nabízené tituly nakladatelství Prodos mají schvalovací doložku MŠMT. To neplatí pouze o vzdělávacích materiálech, na něž se proces udělování doložky dle Sdělení MŠMT čj. 18519/2005-20 ze dne 12.10.2005 nevztahuje (metodické příručky, pomocné textové, obrazové nebo číslicové materiály, audiovizuální pomůcky apod.). Dějepis 8 Pracovní sešit - Pracovní sešit - Prodos - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 52 str. - ISBN: 978-80-72 kniha, Dějepis 8 Pracovní sešit, Mgr.Ondřej Hýsek, Jaroslava Traplová, Prodos Ondřej Hýsek; Jaroslava TraplováProdos 2009Kniha, čeština, 52 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.