Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ondřej Hudeček, Vojtěch Tomášek: Vědomí hodnot

Učebnice/Odborná literatura

Ondřej Hudeček, Vojtěch Tomášek: Vědomí hodnot

Hodnocení: 1x
  • 4

Vědomí hodnot – Hodnoty (nejen) v antropologických perspektivách - Ondřej Hudeček, Vojtěch Tomášek, kolektiv autorů. Publikace Vědomí hodnot navazuje na předchozí tituly edice Andrias, které na příkladu ucelených, leč co do šíře tázání rozmanitých teoretických konceptů představují výsledky výzkumů zejména mladších ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ondřej Hudeček, Vojtěch Tomášek: Vědomí hodnot koupíte i tady

Specifikace Ondřej Hudeček, Vojtěch Tomášek: Vědomí hodnot

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 110 Kč

Publikace Vědomí hodnot navazuje na předchozí tituly edice Andrias, které na příkladu ucelených, leč co do šíře tázání rozmanitých teoretických konceptů představují výsledky výzkumů zejména mladších badatelů a badatelek blízkých Fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy v Praze. Záměrem této publikace je přispět k diskusi o teoretických, metodologických a etických základech tematiky hodnocení a hodnot, a to za pomoci kladení rozličných otázek a rozboru různorodých témat, v nichž se hodnoty vyjevují. V knize se » ... a dál?

Produkt Ondřej Hudeček, Vojtěch Tomášek: Vědomí hodnot

Ondřej Hudeček, Vojtěch Tomášek: Vědomí hodnot - parametry

Název produktu: Ondřej Hudeček, Vojtěch Tomášek: Vědomí hodnot
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 110 Kč
Maximální cena: 160 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vědomí hodnot – Hodnoty (nejen) v antropologických perspektivách - Ondřej Hudeček, Vojtěch Tomášek, kolektiv autorů. Publikace Vědomí hodnot navazuje na předchozí tituly edice Andrias, které na příkladu ucelených, leč co do šíře tázání rozmanitých teoretických konceptů představují výsledky výzkumů zejména mladších badatelů a badatelek blízkých Fakultě humanitních studií Univerzity Karlovy v Praze. Záměrem této publikace je přispět k diskusi o teoretických, metodologických a etických základech tematiky hodnocení a hodnot, a to za pomoci kladení rozličných otázek a rozboru různorodých témat, v nichž se hodnoty vyjevují. V knize se proto můžete setkat jak s výsostně filosofickým pojetím, v jehož rámci jsou hodnoty promýšleny v souvislosti s otázkami ontologickými či etickými, tak s pojetím sociálně-teoretickým, kde hodnoty jsou zdrojem badatelské reflexe zvolené metody i předpokladem konstrukce objektu výzkumu. Interdisciplinární výběr témat ukazuje, jak velká může být šíře (nejen) antropologických perspektiv ve vztahu k hodnotám a jak nesamozřejmé jsou naše představy o tom, čím hodnoty vlastně jsou. Autoři a autorka publikace jsou toho mínění, že vzájemné porozumění lze spíše než v konkrétních výzkumech hodnot hledat ve společném vědomí otázek, které při takových výzkumech neustále vyvstávají. Vědomí hodnot – Hodnoty (nejen) v antropologických perspektivách - Ondřej Hudeček, Vojtěch Tomášek, kolektiv autorů od nakladatelství Togga v kategorii | Rozvoj osobnosti za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Ondřej Hudeček; Vojtěch TomášekHodnoty (nejen) v antropologických perspektiváchTogga 2015, edice AndriasKniha, čeština, 148 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.