Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Ondřej Belica: Práce a záchrana ve výškách a nad volnou hloubkou

Učebnice/Odborná literatura

Ondřej Belica: Práce a záchrana ve výškách a nad volnou hloubkou

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha, zabývající se problematikou pohybu a záchrany ve výškách a nad volnou hloubkou, je určená výškovým pracovníkům, speleologům, horolezecké veřejnosti, strážníkům městských policií, hasičům, policistům, zabývající se lezectvím, báňským a vodním záchranářům. Obsahuje platnou legislativu, rozdělení lezeckých ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78199
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Práce a záchrana ve výš..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Ondřej Belica: Práce a záchrana ve výškách a nad volnou hloubkou koupíte i tady

Specifikace Ondřej Belica: Práce a záchrana ve výškách a nad volnou hloubkou

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 241 Kč

Kniha, zabývající se problematikou pohybu a záchrany ve výškách a nad volnou hloubkou, je určená výškovým pracovníkům, speleologům, horolezecké veřejnosti, strážníkům městských policií, hasičům, polic ... a dál?

Produkt Ondřej Belica: Práce a záchrana ve výškách a nad volnou hloubkou

Ondřej Belica: Práce a záchrana ve výškách a nad volnou hloubkou - parametry

Název produktu: Ondřej Belica: Práce a záchrana ve výškách a nad volnou hloubkou
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 241 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 58 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha, zabývající se problematikou pohybu a záchrany ve výškách a nad volnou hloubkou, je určená výškovým pracovníkům, speleologům, horolezecké veřejnosti, strážníkům městských policií, hasičům, policistům, zabývající se lezectvím, báňským a vodním záchranářům. Obsahuje platnou legislativu, rozdělení lezeckých technik, seznamuje s věcnými prostředky a dále se zabývá uzlováním, samostatným pohybem po laně, fyzikálními zákonitostmi, první pomocí a záchranou za pomoci lanových technik. Čtenář tak pochopí rozdíl mezi sportovním horolezectvím a profesním lezectvím, získá ucelenou představu a metodách, postupech a potřebných prostředcích. Přestože žádný text nemůže nahradit praktický výcvik, kniha mu bude dobrým průvodcem praktickým výcvikem a jistě dobře poslouží jako základní příručka při přípravě na pravidelná přezkoušení výškových specialistů. O autorovi Ondřej Belica (1980) Autor této publikace se profesně věnuje problematice činností ve výškách a nad volnou hloubkou od roku 1999. Od roku 2003 se pak v tomto oboru zabývá školicí a výcvikovou činností. Od roku 2005 spolupracuje s Městskou policií hlavního města Prahy na přípravě a výcviku strážníků specialistů - záchranářů lezců. Během své praxe poznal lezectví ze všech pohledů, seznámil se s pracemi ve výškách a nad volnou hloubkou, prevencí rizik a bezpečností a ochranou zdraví při práci na pracovištích s nebezpečím pádu z výšky nebo do hloubky, s prací a záchranou ve výškách a nad volnou hloubkou v systému požární ochrany atd. Kromě školení a výcviku lezců se zabývá i přípravou a výcvikem potápěčů.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.