Srovnání cen » Média » Článek: Tip: porovnejte si ceny zboží sami na specializovaných stránkách

Média

Srovname.cz není jen tradiční srovnávání cen, ani jednoduchý výpis, kde najdete pouze akční ceny. Přečtěte si, co o službě Srovname.cz a kvalitě porovnání cen napsala renomovaná tuzemská média:

Tip: porovnejte si ceny zboží sami na specializovaných stránkách

(20.3.2006 - Dalibor Chvátal, finexpert.cz)

Na adrese www.srovname.cz byly začátkem března spuštěny nové stránky, kde si může každý velmi snadno a přehledně najít nejlevnější cenu spotřební elektroniky u různých prodejců. Tato služba může znamenat revoluci v nákupních zvyklostech nás všech.

.

Jedná se o první web tohoto typu v České republice, který nenabízí chybné či nesmyslné produkty a doplňky k nim jako na fulltextových obdobách této služby. Výsledná stránka konkrétního digitálního fotoaparátu, notebooku atd. nabízí

 • popis a fotografii produktu
 • přímý odkaz na web výrobce s podrobnými daty
 • částku, kterou lze ušetřit
 • tabulku se seřazenými cenami různých prodejců
 • přímé odkazy na weby prodejců, kde lze zboží koupit
 • Stránky obsahují i sekci "top rozdíly", které uvádějí významné cenové rozdíly na našem trhu nalézt či sekci "99 nej", kde jsou nejvyhledávanější produkty.

  http://www.finexpert.cz/Kratkezpravy/AR.asp?ARI=53...

  Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
  Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.