Srovnání cen » Média » Článek: Srovnání cen elektroniky

Média

Srovname.cz není jen tradiční srovnávání cen, ani jednoduchý výpis, kde najdete pouze akční ceny. Přečtěte si, co o službě Srovname.cz a kvalitě porovnání cen napsala renomovaná tuzemská média:

Srovnání cen elektroniky

(1. 3. 2006 09:42, mam.cz)

Lidé si před nákupem spotřební elektroniky mohou na nových internetových stránkách www.srovname.cz porovnat ceny jednotlivých prodejců a vybrat si obchod, ve kterém požadované zboží nakoupí nejlevněji. Například ceny fotoaparátů či digitálních kamer se podle tvůrců stránek mohou lišit až o několik tisíc korun.

"Na našich stránkách si může každý velmi snadno a přehledně najít nejlevnější cenu spotřební elektroniky u různých prodejců. Tato služba bude znamenat revoluci v nákupních zvyklostech nás všech," řekl manažer projektu David Folprecht.

Provozovatelé stránek pravidelně porovnávají ceny několika desítek prodejců spotřební elektroniky. Cenové srovnání se nyní týká digitálních fotoaparátů a kamer, MP3 přehrávačů, notebooků a tiskáren.

Výsledná stránka hledaného výrobku podle Folprechta obsahuje popis a fotografii produktu, přímý odkaz na internetové stránky výrobce s podrobnými daty, částku, kterou lze ušetřit, tabulku se seřazenými cenami různých prodejců a přímé odkazy na jejich stránky.

"Stránky obsahují i sekci věnovanou největším cenovým rozdílům, která určitě překvapí tím, jak neskutečné cenové rozdíly lze na našem trhu nalézt," podotkl Folprecht. Například cenový rozdíl u digitální kamery SONY Digital 8 podle tvůrců webu činí více než pět tisíc korun. Nejlevněji lze tuto kameru pořídit za 11 947 korun a nejdražší stojí 17 315 korun.

http://mam.ihned.cz/3-17939220-srovname-100000_d-e...

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.