Srovnání cen » Média » Článek: Porovnejte ceny zboží v internetových obchodech

Média

Srovname.cz není jen tradiční srovnávání cen, ani jednoduchý výpis, kde najdete pouze akční ceny. Přečtěte si, co o službě Srovname.cz a kvalitě porovnání cen napsala renomovaná tuzemská média:

Porovnejte ceny zboží v internetových obchodech

(květen 2006, CHIP)

V polovině března se v tuzemských internetových vodách objevila služba Srovnáme.cz (www.srovname.cz) pomáhající vyhledat nejlevnější ceny elektroniky nabízené internetovými obchody. Na stránkách nového webu najdete cenové srovnání hledaného produktu v různých e-shopech, pro lepší orientaci je služba doplněna popisy a fotografiemi produktu nebo přímým odkazem na stránku produktu u výrobce a dále pak částkou, kterou lze díky nové bezplatné službě ušetřit.

„Podobně zaměřené weby srovnávají někdy spíše nesrovnatelné. Člověk, který hledá Canon EOS 20D, hledá především tento produkt a ne příslušenství nebo adaptér k fotoaparátu. Naše nová služba si také s tímto dokáže poradit.“ řekl exkluzivně pro Chip autor projektu David Folprecht. Dalším příkladem odlišnosti může být například rozdělení notebooků podle procesoru, kapacity pevného disku nebo operačního systému, což fulltextové obdoby této služby rozeznat nedokáží. Za pozornost stojí také sekce TOP rozdíly, kde najdete ty největší cenové rozdíly spotřební elektroniky, nebo sekce 99 nej nabízející přehledný seznam nejoblíbenějších a tím pádem nejkupovanějších produktů na našem trhu.

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.