Srovnání cen » Média » Článek: Nejoblíbenější předvánoční telefony

Média

Srovname.cz není jen tradiční srovnávání cen, ani jednoduchý výpis, kde najdete pouze akční ceny. Přečtěte si, co o službě Srovname.cz a kvalitě porovnání cen napsala renomovaná tuzemská média:

Nejoblíbenější předvánoční telefony

(29.12.2006, MobilMania)

Získat směrodatná, důvěryhodná a přesná čísla charakterizující předvánoční prodej mobilních telefonů je i na malém českém trhu neřešitelný problém. Dá se ale obejít tak, že najdete nezávislý subjekt, který se prodejem zabývá nepřímo a nemá zájem na nesportovním vylepšování statistik. Projekt Srovnavame.cz vznikl počátkem letošního roku a zabývá se srovnáváním cen počítačů a spotřební elektroniky. Své služby nabízí zdarma firmám i široké veřejnosti. Nakupující získá aktuální přehled o cenách jednoho výrobku u mnoha českých prodejců a ušetří tak mnoho času. Firma může požádat o zařazení do databáze sledovaných prodejců, čímž získá další možnost propagace. Server dbá na kvalitu prezentovaných prodejců a stírá veškeré nejasnosti ohledně DPH a recyklačních poplatků. Velký důraz je kladen na eliminaci chybných výsledků vyhledávání – hledáte-li telefon, najdete skutečně jen telefon, ne nabíječky, pouzdra, kabely… Na kartě každého produktu je obrázek, krátký popis, odkazy na podrobnější informace či testy a také demonstrativní rozdíl nejvyšší a nejnižší ceny na trhu. V době psaní tohoto článků čítá seznam sledovaných prodejců 80 položek. Zkuste sami popřemýšlet, jak dlouho by trvalo jednu po druhé projít. Srovnavame.cz je často poslední instancí před samotnou koupí, a tak je „oblíbenost produktů“ v rámci webu velice blízko reálným prodejům. Cílem předvánočního výzkumu v období od 1. listopadu do 21. prosince bylo zjistit, jaké telefony se nejčastěji kupují jako dárky pod stromeček.

http://www.mobilmania.cz/Titulni-strana/Nejobliben...

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.