Srovnání cen » Média

Média

Srovname.cz není jen tradiční srovnávání cen, ani jednoduchý výpis, kde najdete pouze akční ceny. Přečtěte si, co o službě Srovname.cz a kvalitě porovnání cen napsala renomovaná tuzemská média:

" ...…Na adrese Srovname.cz se například pomocí hvězdiček dozvíte, jak je obchod oblíbený u uživatelů. Také díky spolupráci se Sdružením obrany spotřebitelů zařazujeme pouze kvalitní prověřené e-shopy. Spotřebitel má celkem jistotu, že nekoupí zajíce v pytli…... "

" ...Člověk, který hledá Canon EOS 20D, hledá především tento produkt a ne příslušenství nebo adaptér k fotoaparátu. Naše nová služba si také s tímto dokáže poradit... "

" ...Nakupující získá aktuální přehled o cenách jednoho výrobku u mnoha českých prodejců a ušetří tak mnoho času. Firma může požádat o zařazení do databáze sledovaných prodejců, čímž získá další možnost propagace.... "

" ...Kromě již dříve nejvíce vyhledávaných digitálních fotoaparátů, mobilních telefonů či mp3 přehrávačů lze nyní snadno a rychle najít nejvýhodnější ceny v megasekci Elektrospotřebiče nebo Auto a Zahrada.... "

" ...Vyhledávač nejlepších cen elektroniky v českých internetových obchodech... "

" ...Téměř dvě třetiny Čechů (62 procent) se nemohou odloučit od svého mobilního telefonu a nevypínají jej ani přes noc. Vyplývá to z průzkumu internetového vyhledávače srovname.cz pro mobilního operátora Eurotel.... "

" ...Tato služba bude znamenat revoluci v nákupních zvyklostech nás všech... "

" ...Například ceny fotoaparátů či digitálních kamer se podle tvůrců stránek mohou lišit až o několik tisíc korun... "

" ...byly spuštěny nové stránky, kde si může každý velmi snadno a přehledně najít nejlevnější cenu spotřební elektroniky... "

" ...Téměř dvě třetiny Čechů (62 procent) se nemohou odloučit od svého mobilního telefonu a nevypínají jej ani přes noc. Vyplývá to z průzkumu internetového vyhledávače srovname.cz pro mobilního operátora Eurotel... "

" ...nízké ceny na internetu oproti kamenným obchodům teď ještě umocňuje nová služba... "

" ...chcete koupit elektroniku? Udělejte si srovnání... "

" ...tráví zákazník při separátním hledání na několika internetových obchodech zhruba 30 minut u internetu.... "

" ...Jedná se o první web tohoto typu v České republice, který nenabízí chybné či nesmyslné produkty a doplňky k nim... "

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.